Sledovat film Exmanželka za odměnu online

Přehrajte si film Exmanželka za odměnu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1316 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Exmanželka za odměnu
  Trailer k filmu Exmanželka za odměnu   Sledovat Exmanželka za odměnu online
Žánr:
Akční, Komedie, Krimi, Romantický
Režie:
Andy Tennant
Hrají a postavy:
Gerard Butler (Milo Boyd), Jennifer Anistonová (Nicole Hurleyová), Gio Perez (strýc Sam), Joel Garland (Dwight), Jason Kolotouros (Gelman), Matt Malloy (Gary)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Dostat bejvalku za mříže...Kšeft snů.

Na Milo Boyda, smolařského lovce odměn, se usměje štěstí, když dostane za úkol vystopovat a předat spravedlnosti svou bývalou manželku, reportérku Nicole Hurley. Domnívá se, že ho čeká snadná odměna, ale když mu Nicole zmizí, aby sledovala stopu vražedného spiknutí, uvědomuje si, že nic, co se týká jeho a Nicole, není jednoduché. Oba bývalí partneři neustále stupňují finty, kterými se jeden druhého snaží obelstít - do chvíle, než zjistí, že jim jde oběma o život. Možná se domnívali, že splnit manželský slib lásky, věrnosti a vzájemného respektu byl úkol nad jejich síly. Pokud ale chtějí přežít, budou muset společně překonat nástrahy mnohem větší.
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski