Sledovat film
Jump Street 22
online

Film Jump Street 22
  Trailer k filmu Jump Street 22 Trailer
Přehrajte si film Jump Street 22 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 267 filmů a 131 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Pařba a zábava ve jménu zákona.
Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta a Jenka velké změny - jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat společný vztah na úrovni. Pokud se těmto dvěma přerostlým puberťákům podaří vypracovat se z univerzitních nováčků ve skutečné muže, pak by vysoká škola mohla být tím nejlepším, co je kdy potkalo.

Žánr: Komedie, Akční, Krimi
Hrají a postavy: Jonah Hill (Schmidt), Channing Tatum (Jenko), Peter Stormare (Ghost), Wyatt Russell (Zook), Amber Stevens (Maya), Jillian Bell (Mercedes)
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima Cool 15.5.2022 23:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko