Sledovat film Dvojí obvinění online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Dvojí obvinění
  Trailer k filmu Dvojí obvinění   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Bruce Beresford
Hrají a postavy:
Tommy Lee Jones (Travis Lehman), Ashley Juddiová (Elizabeth Libbyová), Ashley Juddová (Libby), Benjamin Weir (Matty Parsons - věk 4 roky), Jay Brazeau (Bobby Long), Bruce Greenwood (Nicholas Parsons)
Země:
USA, Kanada, Německo
Rok výroby:
1999
Popis:
Vražda není vždycky zločin.

Ashley Judd září v tomto napínavém kasovním trháku spolu s Tommy Lee Jonesem "v jedné z jeho nejlepších rolí od "Uprchlíka". Libby je žena, která zjistí, že její manžel zinscenoval svou vlastní vraždu, aby ji dostal do vězení. Poté, co se dostane z kriminálu a je na zkoušku propuštěna pod trvalým dozorem kurátora Travise Lehmana, uteče, aby mohla udělat to, za co byla neprávem odsouzena. Za jeden zločin totiž nemůže být odsouzena dvakrát...
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski