Sledovat film Dvojí obvinění online

Přehrajte si film Dvojí obvinění HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller Dvojí obvinění na Prima MAX!
  Trailer k filmu Dvojí obvinění   Sledovat Dvojí obvinění online
Žánr:
akční, drama, krimi, thriller
Režie:
Bruce Beresford
Hrají a postavy:
Tommy Lee Jones (Travis Lehman), Ashley Juddiová (Elizabeth Libbyová), Ashley Juddová (Libby), Benjamin Weir (Matty Parsons - věk 4 roky), Jay Brazeau (Bobby Long), Bruce Greenwood (Nicholas Parsons)
Země:
USA, Kanada, Německo
Rok výroby:
1999
Popis:
Vražda není vždycky zločin.

Ashley Judd září v tomto napínavém kasovním trháku spolu s Tommy Lee Jonesem "v jedné z jeho nejlepších rolí od "Uprchlíka". Libby je žena, která zjistí, že její manžel zinscenoval svou vlastní vraždu, aby ji dostal do vězení. Poté, co se dostane z kriminálu a je na zkoušku propuštěna pod trvalým dozorem kurátora Travise Lehmana, uteče, aby mohla udělat to, za co byla neprávem odsouzena. Za jeden zločin totiž nemůže být odsouzena dvakrát...
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.