Film Obvyklí podezřelí

Sledovat film
Obvyklí podezřelí
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Všichni lžou... Ale jen jeden z nich je mimořádně nebezpečný.
Série násilných událostí vrcholí záhadnou explozí lodi v jižní Kalifornii, kterou přežijí pouze dva cestující. Jedním z nich je Roger, mrzák, jehož profesí je vyprávění příběhů. Je vlastně jediným zdrojem informací pro amerického agenta Davida Kujana, který je již léta na stopě bývalého policisty. Roger ale tvrdí, že ho viděl zemřít v plamenech a pouští se do vyprávění smyšleného příběhu. Otázkou pouze zůstává, zda a do jaké míry je příběh vymyšlen.

Žánr: Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie: Bryan Singer
Hrají a postavy: Stephen Baldwin (Michael McManus), Gabriel Byrne (Dean Keaton), Benicio Del Toro (Fred Fenster), Kevin Pollak (Todd Hockney), Kevin Spacey (Roger 'Verbal' Kint), Chazz Palminteri (Dave Kujan)
Scénář: Christopher McQuarrie
Země: Velká Británie, Německo, USA
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 85 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko