Sledovat film
Nahá pastýřka
online

Film Nahá pastýřka
  Trailer k filmu Nahá pastýřka Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Vzácný obraz nahé pastýřky má být ukraden z ronovského zámku a propašován za hranice.
Na zámku Ronov se odehrává český detektivní snímek, jemuž nechybí lehce komické ladění, dané zejména postavami vyšetřovatelů několikanásobného zločinu. Vše se točí kolem nelegálního obchodu s uměleckými díly, falešných obrazů, pátrání po ztraceném obrazu někdejší zámecké paní Anny (na němž je zobrazena jako nahá pastýřka) a vraždy Anny Jůzové, která má na starosti správu uměleckých sbírek. Zajímavá a patřičně zamotaná zápletka dává vyšetřovateli případu, kapitánu Trondovi, jinak nadšenému režisérovi místního ochotnického divadla, celou řadu podezřelých. Pátrání naráží na stále další a další překážky. S pomocí vyšetřovatelů majora Bergla a kapitána Roje policista odhalí rozsáhlé podvody s uměleckými díly, padělatelskou dílnu a v neposlední řadě samozřejmě také pravého vraha.

Žánr: Thriller, Komedie, Krimi
Režie: Jaroslav Mach
Hrají a postavy: Karel Höger (Dr. Laburda), Jiřina Petrovická (Juzová), Vladimír Menšík (Capt. Tronda), Bohumil Šmída (Felix Pacínek), Jan Skopeček (Maj. Bergl), Luděk Munzar (Zounar)
Rok výroby: 1966
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 26.8.2022 11:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko