Sledovat film Nahá pastýřka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Nahá pastýřka
  Trailer k filmu Nahá pastýřka   Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Krimi, Thriller
Režie:
Jaroslav Mach
Hrají a postavy:
Karel Höger (Dr. Laburda), Jiřina Petrovická (Juzová), Vladimír Menšík (Capt. Tronda), Bohumil Šmída (Felix Pacínek), Jan Skopeček (Maj. Bergl), Luděk Munzar (Zounar)
Scénář:
Jiří Karásek, Frantisek Bretislav Kunc, Jaroslav Mach
Země:
Československo
Rok výroby:
1966
Popis:
Vzácný obraz nahé pastýřky má být ukraden z ronovského zámku a propašován za hranice.

Na zámku Ronov se odehrává český detektivní snímek, jemuž nechybí lehce komické ladění, dané zejména postavami vyšetřovatelů několikanásobného zločinu. Vše se točí kolem nelegálního obchodu s uměleckými díly, falešných obrazů, pátrání po ztraceném obrazu někdejší zámecké paní Anny (na němž je zobrazena jako nahá pastýřka) a vraždy Anny Jůzové, která má na starosti správu uměleckých sbírek. Zajímavá a patřičně zamotaná zápletka dává vyšetřovateli případu, kapitánu Trondovi, jinak nadšenému režisérovi místního ochotnického divadla, celou řadu podezřelých. Pátrání naráží na stále další a další překážky. S pomocí vyšetřovatelů majora Bergla a kapitána Roje policista odhalí rozsáhlé podvody s uměleckými díly, padělatelskou dílnu a v neposlední řadě samozřejmě také pravého vraha.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko