Sledovat film Nahá pastýřka online

Přehrajte si film Nahá pastýřka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, krimi, thriller Nahá pastýřka na CS Film!
  Trailer k filmu Nahá pastýřka   Sledovat Nahá pastýřka online
Žánr:
komedie, krimi, thriller
Režie:
Jaroslav Mach
Hrají a postavy:
Karel Höger (Dr. Laburda), Jiřina Petrovická (Juzová), Vladimír Menšík (Capt. Tronda), Bohumil Šmída (Felix Pacínek), Jan Skopeček (Maj. Bergl), Luděk Munzar (Zounar)
Země:
Československo
Rok výroby:
1966
Popis:
Vzácný obraz nahé pastýřky má být ukraden z ronovského zámku a propašován za hranice.

Na zámku Ronov se odehrává český detektivní snímek, jemuž nechybí lehce komické ladění, dané zejména postavami vyšetřovatelů několikanásobného zločinu. Vše se točí kolem nelegálního obchodu s uměleckými díly, falešných obrazů, pátrání po ztraceném obrazu někdejší zámecké paní Anny (na němž je zobrazena jako nahá pastýřka) a vraždy Anny Jůzové, která má na starosti správu uměleckých sbírek. Zajímavá a patřičně zamotaná zápletka dává vyšetřovateli případu, kapitánu Trondovi, jinak nadšenému režisérovi místního ochotnického divadla, celou řadu podezřelých. Pátrání naráží na stále další a další překážky. S pomocí vyšetřovatelů majora Bergla a kapitána Roje policista odhalí rozsáhlé podvody s uměleckými díly, padělatelskou dílnu a v neposlední řadě samozřejmě také pravého vraha.
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski