Sledovat film Smrtonosná zbraň 3 online

Přehrajte si film Smrtonosná zbraň 3 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie, krimi Smrtonosná zbraň 3 na !
  Trailer k filmu Smrtonosná zbraň 3   Sledovat Smrtonosná zbraň 3 online
Žánr:
akční, komedie, krimi
Režie:
Richard Donner
Hrají a postavy:
Mel Gibson (Martin Riggs), Danny Glover (Roger Murtaugh), Joe Pesci (Leo Getz), Rene Russová (Lorna Cole), Stuart Wilson (Jack Edward Travis), Steve Kahan (Kapitán Ed Murphy)
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Třetí filmové dobrodružství dvou detektivů, tentokrát v boji s bývalým poldou, který stojí v pozadí několika zločinů.

V sérii o dvou policistech, která proslavila Mela Gibsona, pobaví akčními zápletkami i humorem také třetí pokračování. Sedm dní před svým odchodem do penze nehodlá policista Roger Murtaugh už nic riskovat. Avšak jeho partner Riggs na to nebere ohledy. Při zneškodňování bomby v automobilu sáhne na špatný drát a vyhodí do povětří celý obytný dům. Oba policisté jsaou degradováni, rozhodnou se však na vlastní pěst případ vyřešit. Stopy vedou k bývalým kolegům.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski