Film
Star Trek 5: Nejzazší hranice

Film Star Trek 5: Nejzazší hranice
  Trailer k filmu Star Trek 5: Nejzazší hranice Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 151 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Stará garda hvězdné lodi Enterprise pátrá ve středu galaxie po nejvyšší bytosti.
Je to v sérii předposlední film s původní posádkou Enterprise, tedy s kapitánem Kirkem, Spockem, Kostrou McCoyem a dalšími postavami původního televizního seriálu z šedesátých let. Děj nás nejdřív zavede na planetu galaktického míru Nimbus 3 a poté do samotného středu galaxie, kam hvězdnou loď Enterprise i její posádku unese odpadlický Vulkánec Sybok, posedlý pátráním po Bohu.

Originální název:

Star Trek V: The Final Frontier

Režie: William Shatner
Hrají a postavy: William Shatner (Kapitán James T. Kirk), Leonard Nimoy (Spock), DeForest Kelley (Leonard H. McCoy M.D.), James Doohan (Montgomery Scott), Walter Koenig (Pavel Andreievich Chekov), Nichelle Nicholsová (Uhura)
Země: USA
Rok výroby: 1989
Hodnocení: 55 %
Vysíláno na: Nova Action
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська