Sledovat film Gamer online

Přehrajte si film Gamer online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1445 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Gamer
  Trailer k filmu Gamer   Sledovat Gamer online
Žánr:
Akční, Science Fiction, Thriller
Režie:
Mark Neveldine, Brian Taylor
Hrají a postavy:
Gerard Butler (Kable), Amber Vallettaová (Angie), Michael C. Hall (Ken Castle), Kyra Sedgwicková (Gina Parker Smithová), Logan Lerman (Simon), Alison Lohmanová (Trace)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Blízká budoucnost přináší nové zdroje zábavy. Lidé z celé zeměkoule se sejdou na síti, budou přihlížet a hrát simulační hry, v nichž se v naprosté anonymitě projevují jejich nejskrytější touhy a fantazie. To vše díky samotářskému géniovi Kenu Castlovi, vizionářskému zakladateli K-SOFT, nejvlivnějšího technologického konglomerátu na světě. Jeho novým nápadem je revoluční hra SPOLEČNOST, která účastníkům dovoluje kontrolovat a manipulovat se skutečnými lidskými tvory skrz nanobuněčnou technologii. Oslnivá, pulzující a návyková hra se světem šíří jako epidemie a stává se drogou číslo jedna pro milióny lidí. Pokud nás SPOLEČNOST nechá žít život skrz jiné, VRAZI nás nechají skrz jiné zemřít. Souboj na smrt, v němž bohatí hráči ovládají mozky odsouzených, začíná a miliardy lidí na celém světě si naladí tento krvelačný souboj, v němž se tvoří, prodávají a likvidují superhvězdy. Kable, hráč číslo jedna, má před sebou poslední zápas, který rozhodne o jeho svobodě, rodině a budoucnosti...
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski