Film Gamer

Sledovat film
Gamer
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Blízká budoucnost přináší nové zdroje zábavy. Lidé z celé zeměkoule se sejdou na síti, budou přihlížet a hrát simulační hry, v nichž se v naprosté anonymitě projevují jejich nejskrytější touhy a fantazie. To vše díky samotářskému géniovi Kenu Castlovi, vizionářskému zakladateli K-SOFT, nejvlivnějšího technologického konglomerátu na světě. Jeho novým nápadem je revoluční hra SPOLEČNOST, která účastníkům dovoluje kontrolovat a manipulovat se skutečnými lidskými tvory skrz nanobuněčnou technologii. Oslnivá, pulzující a návyková hra se světem šíří jako epidemie a stává se drogou číslo jedna pro milióny lidí. Pokud nás SPOLEČNOST nechá žít život skrz jiné, VRAZI nás nechají skrz jiné zemřít. Souboj na smrt, v němž bohatí hráči ovládají mozky odsouzených, začíná a miliardy lidí na celém světě si naladí tento krvelačný souboj, v němž se tvoří, prodávají a likvidují superhvězdy. Kable, hráč číslo jedna, má před sebou poslední zápas, který rozhodne o jeho svobodě, rodině a budoucnosti...

Žánr: Akční, Science Fiction, Thriller
Režie: Mark Neveldine, Brian Taylor
Hrají a postavy: Gerard Butler (Kable), Amber Vallettaová (Angie), Michael C. Hall (Ken Castle), Kyra Sedgwicková (Gina Parker Smithová), Logan Lerman (Simon), Alison Lohmanová (Trace)
Scénář: Mark Neveldine, Brian Taylor
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 58 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko