Sledovat film
Gamer
online

Film Gamer
  Trailer k filmu Gamer Trailer
Přehrajte si film Gamer HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 449 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Blízká budoucnost přináší nové zdroje zábavy. Lidé z celé zeměkoule se sejdou na síti, budou přihlížet a hrát simulační hry, v nichž se v naprosté anonymitě projevují jejich nejskrytější touhy a fantazie. To vše díky samotářskému géniovi Kenu Castlovi, vizionářskému zakladateli K-SOFT, nejvlivnějšího technologického konglomerátu na světě. Jeho novým nápadem je revoluční hra SPOLEČNOST, která účastníkům dovoluje kontrolovat a manipulovat se skutečnými lidskými tvory skrz nanobuněčnou technologii. Oslnivá, pulzující a návyková hra se světem šíří jako epidemie a stává se drogou číslo jedna pro milióny lidí. Pokud nás SPOLEČNOST nechá žít život skrz jiné, VRAZI nás nechají skrz jiné zemřít. Souboj na smrt, v němž bohatí hráči ovládají mozky odsouzených, začíná a miliardy lidí na celém světě si naladí tento krvelačný souboj, v němž se tvoří, prodávají a likvidují superhvězdy. Kable, hráč číslo jedna, má před sebou poslední zápas, který rozhodne o jeho svobodě, rodině a budoucnosti...

Hrají a postavy: Gerard Butler (Kable), Amber Vallettaová (Angie), Michael C. Hall (Ken Castle), Kyra Sedgwicková (Gina Parker Smithová), Logan Lerman (Simon), Alison Lohmanová (Trace)
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 57 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Seznam.cz TV 15.9.2023 22:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська