Sledovat film Crash online

Přehrajte si film Crash HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, záhady, fantasy Crash na ČT1!
  Trailer k filmu Crash   Sledovat Crash online
Žánr:
drama, krimi, záhady, fantasy
Režie:
Paul Haggis
Hrají a postavy:
Karina Arroyaveová (Elizabeth), Dato Bakhtadze (Lucien), Sandra Bullocková (Jean Cabotová), Don Cheadle (Det. Graham Waters), Art Chudabala (Ken Ho), Sean Cory (policista na motorce)
Země:
USA, Německo
Rok výroby:
2004
Popis:
Všichni žijí v Los Angeles. A během následujících 36 hodin se všichni střetnou.

Snímek Crash, provokativní a nebojácný pohled na složitost rasové problematiky v Americe, je jedním z mála filmů, které se snaží v publiku vyvolat zamyšlení nad vlastními předsudky. Podmanivé městské drama se noří do atmosféry Los Angeles po 11. září a sleduje protínání příběhů jeho hlavních hrdinů, pocházejících z různých etnických skupin. Zatímco postavy vzájemně vstupují do svých životů a zase je opouštějí, zkoumá film strach a bigotnost z mnoha různých perspektiv. V bojové zóně intolerance není nikdo v bezpečí. A nikdo není imunní vůči zuřivosti, která podněcuje násilí a mění životy ...
Hodnocení:
86 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.