Sledovat film
Crash
online

Film Crash
  Trailer  k filmu Crash
Přehrajte si film Crash HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 487 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Crash

Všichni žijí v Los Angeles. A během následujících 36 hodin se všichni střetnou.
Snímek Crash, provokativní a nebojácný pohled na složitost rasové problematiky v Americe, je jedním z mála filmů, které se snaží v publiku vyvolat zamyšlení nad vlastními předsudky. Podmanivé městské drama se noří do atmosféry Los Angeles po 11. září a sleduje protínání příběhů jeho hlavních hrdinů, pocházejících z různých etnických skupin. Zatímco postavy vzájemně vstupují do svých životů a zase je opouštějí, zkoumá film strach a bigotnost z mnoha různých perspektiv. V bojové zóně intolerance není nikdo v bezpečí. A nikdo není imunní vůči zuřivosti, která podněcuje násilí a mění životy ...

Režie: Paul Haggis
Hrají a postavy: Karina Arroyaveová (Elizabeth), Dato Bakhtadze (Lucien), Sandra Bullocková (Jean Cabotová), Don Cheadle (Det. Graham Waters), Art Chudabala (Ken Ho), Sean Cory (policista na motorce)
Země: USA, Německo
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 26.2.2024 22:15

Recenze filmu Crash:

Podle mě má snímek určitě svou velkou přednost a kvalitu v tom, že se nějakých způsobem snaží ukázat všechnu tu nesmyslnou rasovou problematiku mezi americkými občany. Protože tam je to prostě lehce extrém. Za supr námět přidávám body navíc.
80% Trexes
Moc pěkný filmu kterého chápu, že se líbí tolika lidem, já jsem v něm však nenalezla to, co bych od takovéhpo filmu očekávala. Přece jen je o mém oblíbenci a rozhodně by se o něm dalo vypovědět mnohem víc. Prostě jsem byla celkem zklamaná. I přes to je to pěkný film.
60% Katy86
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina