Sledovat film
Zmizení
online

Film Zmizení
  Trailer k filmu Zmizení Trailer
Přehrajte si film Zmizení online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1423 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Každá vteřina má cenu života.
Silné téma, vynikající scénář plný zvratů a životní herecké výkony poskládaly dohromady thriller o pátrání po dvou zmizelých děvčatech, který je napínavý až k nesnesení. Keller Dover čelí asi nejhorší noční můře každého rodiče, jeho šestiletá dcera Anna a její kamarádka Joy jednoho večera na Díkuvzdání zmizí. Jejich hledání nebere konce, hodiny se vlečnou a dívky jsou stále pohřešovány. Do objektu zájmu se při pátrání dostane zchátralý karavan, který parkoval před jejich domem a u kterého si dívky naposledy hrály. K případu je povolán detektiv Loki, který zatýká řidiče karavanu, retardovaného Alexe Jonese, ale pro nedostatek důkazů je Jones po nějaké době propuštěn. Oficiální pátrání sice stále pokračuje, ale Dover se cítí bezradný, jeho strach se mísí se vztekem a zlobou. Bere spravedlnost do svých rukou a bez ohledu na následky se rozhodne vyslechnout jediné pojítko k případu sám, po svém a bez rukaviček.

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Hrají a postavy: Hugh Jackman (Keller Dover), Jake Gyllenhaal (detektiv Loki), Viola Davisová (Nancy Birch), Maria Bellová (Grace Dover), Terrence Howard (Franklin Birch), Melissa Leová (Holly Jones)
Scénář: Aaron Guzikowski
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 81 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko