Sledovat film Císařův pekař online

Přehrajte si film Císařův pekař online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online fantasy, horor, komedie Císařův pekař na !
  Trailer k filmu Císařův pekař   Sledovat Císařův pekař online
Žánr:
fantasy, horor, komedie
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Jan Werich (Rudolf II), Marie Vášová (Stradová, hraběnka), Natasa Gollová (Kateřina aka Sirael), Bohuš Záhorský (Lang, komoří), Jiří Plachý (Edward Kelley), Zdeněk Štěpánek (Rusworm, maršál)
Země:
Československo
Rok výroby:
1952
Popis:
Historická veselohra o císaři Rudolfovi II., pekaři Matějovi a legendárním Golemovi. Tento příběh neodpovídá přesně historické pravdě, ale je zato nadmíru poučný.

Příběh filmu nás zavádí do Prahy na císařský dvůr Rudolfa II. Císaře však víc než vladaření zajímá umění, krásné ženy a alchymistická dílna. Ze všeho nejvíc touží objevit elixír mládí a najít legendárního Golema. Zatímco se věnuje svým zálibám, nejvyšší dvořané v čele s komořím Langem se spojí s Rudolfovým bratrem Matyášem, který usiluje o jeho trůn. Díky nechtěné záměně se úlohy vladaře ujme pekař Matěj Kotrba, který je císaři velmi podobný, jen je o 25 let mladší. Ten si poradí s proradnými dvořany, vydá užitečná nařízení a Golemovu sílu využije pro blaho všech.
Hodnocení:
84 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski