Film
Cirkus bude

Film Cirkus bude
  Trailer  k filmu Cirkus bude
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Zákulisí manéže Slavia dnes pozná, co je to pořádná drezúra!
Debut Oldřicha Lipského byl natočen bez nároků na velké umění a vyjadřoval spíše režisérovu lásku k cirkusu a celoživotní náklonnost k humoru. Bláznivá komedie o vyprodaném představení, které se vlastně nemělo konat, protože zaměstnanci cirkusu měli náhradní volno, nám nabízí pohled do jeho zákulisí, pod plachtu manéže, kde své umění předvádí řada vynikajících artistů. Jaroslav Marvan zde ztvárnil roli furiantského inspicienta, který podniká všechno možné i nemožné, aby návštěvníci z venkova nepoznali, že večerní vystoupení je šité opravdu velmi horkou jehlou.

Originální název:

Cirkus bude!

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Jaroslav Marvan (Liska reditel cirkusu), Rudolf Deyl (Rudolf), Josef Beyvl (Kyska), Karel Effa (taxikář), Eman Fiala (řidič), Josef Hlinomaz (Josef - Taxi Driver)
Scénář: Oldřich Lipský
Rok výroby: 1954
Hodnocení: 58 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina