Sledovat film Cirkus bude online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Cirkus bude
  Trailer k filmu Cirkus bude   Sledovat 1450 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Oldřich Lipský
Hrají a postavy:
Jaroslav Marvan (Liska, reditel cirkusu), Rudolf Deyl (Rudolf), Josef Beyvl (Kyska), Karel Effa (taxikář), Eman Fiala (řidič), Josef Hlinomaz (Josef - Taxi Driver)
Země:
Československo
Rok výroby:
1954
Popis:
Česká filmová komedie z cirkusového prostředí vypráví o představení, které se konat nemělo, ale protože diváci přišli, konat se muselo.

Cirkus vedený ředitelem Liškou má volný den a tak většina artistů, krotitelů a ostatních zaměstnanců odjela. Jaké je tedy překvapení těch, kteří zůstali, když se u pokladny objeví zástup diváků, kteří se vehementně domáhají slíbeného představení. Řediteli cirkusu nezbývá než dát dohromady improvizované představení, které přes všechny překážky dopadne víc než dobře, o čemž svědčí nadšené ovace publika.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko