Sledovat film Farářův konec online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 123 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Farářův konec
  Trailer k filmu Farářův konec   Sledovat 1529 filmů a 123 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Evald Schorm
Hrají a postavy:
Vlastimil Brodský (kostelník), Jan Libíček (učitel), Zdena Skvorecka (Anna), Jana Brejchová (Majka), Vladimír Valenta (farmář), Pavel Bošek
Scénář:
Evald Schorm, Josef Škvorecký
Země:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Vlastimil Brodský jako nepravý duchovní pastýř v tragikomické frašce.

Tragická fraška Farářův konec vypráví příběh kostelníka, vydávajícího se v podstatě pro dobro svých bližních v jedné malé vesnici za faráře. Vesnice, která neví o tomto milosrdném klamu, jej vítá s radostí, protože do této chvíle žila bez duchovního pastýře. Svérázným vesničanům přináší působení falešného duchovního prospěch, ale u místního učitele, který propaguje ateistickou výchovu, vyvolá nenávist... V roli faráře - podvodníka, který sice nemá glejt, ve skutečnosti ale knězem je, exceloval Vlastimil Brodský, a v roli kantora, jenž glejt má, opravdový učitel však není, mu přesvědčivě sekundoval Jan Libíček.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko