Sledovat film Farářův konec online

Přehrajte si film Farářův konec online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1258 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Farářův konec
  Trailer k filmu Farářův konec   Sledovat Farářův konec online
Žánr:
Komedie
Režie:
Evald Schorm
Hrají a postavy:
Vlastimil Brodský (kostelník), Jan Libíček (učitel), Zdena Skvorecka (Anna), Jana Brejchová (Majka), Vladimír Valenta (farmář), Pavel Bošek
Země:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Vlastimil Brodský jako nepravý duchovní pastýř v tragikomické frašce.

Tragická fraška Farářův konec vypráví příběh kostelníka, vydávajícího se v podstatě pro dobro svých bližních v jedné malé vesnici za faráře. Vesnice, která neví o tomto milosrdném klamu, jej vítá s radostí, protože do této chvíle žila bez duchovního pastýře. Svérázným vesničanům přináší působení falešného duchovního prospěch, ale u místního učitele, který propaguje ateistickou výchovu, vyvolá nenávist... V roli faráře - podvodníka, který sice nemá glejt, ve skutečnosti ale knězem je, exceloval Vlastimil Brodský, a v roli kantora, jenž glejt má, opravdový učitel však není, mu přesvědčivě sekundoval Jan Libíček.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski