Sledovat film Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky online

Přehrajte si film Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, parodie Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky na ČT1!
  Trailer k filmu Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky   Sledovat Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky online
Žánr:
komedie, parodie
Režie:
Václav Vorlíček
Hrají a postavy:
Jan Kačer (Cyril Juan - Agent W4C), Jiří Sovák (Foustka), Jan Libíček (Rezident), Květa Fialová (Alice), Josef Hlinomaz (Agent), Jaromír Pleskot (Šéf)
Země:
Československo
Rok výroby:
1967
Popis:
Boj mezinárodních špionážních centrál o obyčejnou hotelovou slánku. V té se ovšem ukrývají plány na vojenské využití Venuše.

Cyril Juan - agent 4WC je muž ocelových nervů, neobyčejného postřehu, jednoduše řečeno nejlepší agent na světě. Vysílají ho všade tam, kde jde o krk. Je to Velký Vůdce, Velký Sympaťák, Velký Hrdina. A přece na jeho likvidaci stačí obyčejný úředníček, pan Foustka. Ten se spolu se svým psem zaplete do boje mezinárodních špionážních organizací.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.