Sledovat film
Catwoman
online

Film Catwoman
  Trailer  k filmu Catwoman
Přehrajte si film Catwoman HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 309 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Jedna z nejslavnějších komiksových postav ožívá na plátně, aby pomstila smrt svého otce ...
Ostýchavá a přecitlivělá výtvarnice Patience Philips je ženou, která se snad nikdy nepřestane omlouvat za to, že se vůbec narodila. Pracuje jako návrhářka pro Hedare Beauty, gigantickou kosmetickou společnost, přicházející na trh s revolučním výrobkem proti stárnutí. Když Patience náhodou narazí na zlověstné tajemství svého zaměstnavatele, ocitá se náhle uprostřed ohromného spiknutí, které jí následně změní život navždy. Osudovým zvratem se promění na ženu, vládnoucí kočičí silou, rychlostí, hbitostí a zbystřenými smysly. Díky nově získaným dovednostem a kočičí intuici se Patience stane Kočičí ženou (Catwoman), uhlazenou a plíživou bytostí, balancující na tenké hranici mezi dobrem a zlem. Jako správná divoká šelma je nebezpečná, úskočná a nezkrotná. Její nový život, v němž o dobrodružství není nouze, se navíc komplikuje začínajícím vztahem s Tomem Lonem, policistou, který se zamiloval do Patience, ale zároveň je fascinován tajemnou Kočičí ženou. Ukáže se totiž, že je zodpovědná za řadu zločinů sužujících město.

Režie: Pitof
Hrají a postavy: Halle Berryová (Trpělivá Phillips/Catwoman), Benjamin Bratt (Tom Lone), Sharon Stoneová (Laurel Hedareová), Lambert Wilson (George Hedare), Frances Conroyová (Ophelia), Alex Borsteinová (Sally)
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 34 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 21.12.2023 18:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina