Film Catwoman

Sledovat film
Catwoman
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jedna z nejslavnějších komiksových postav ožívá na plátně, aby pomstila smrt svého otce ...
Ostýchavá a přecitlivělá výtvarnice Patience Philips je ženou, která se snad nikdy nepřestane omlouvat za to, že se vůbec narodila. Pracuje jako návrhářka pro Hedare Beauty, gigantickou kosmetickou společnost, přicházející na trh s revolučním výrobkem proti stárnutí. Když Patience náhodou narazí na zlověstné tajemství svého zaměstnavatele, ocitá se náhle uprostřed ohromného spiknutí, které jí následně změní život navždy. Osudovým zvratem se promění na ženu, vládnoucí kočičí silou, rychlostí, hbitostí a zbystřenými smysly. Díky nově získaným dovednostem a kočičí intuici se Patience stane Kočičí ženou (Catwoman), uhlazenou a plíživou bytostí, balancující na tenké hranici mezi dobrem a zlem. Jako správná divoká šelma je nebezpečná, úskočná a nezkrotná. Její nový život, v němž o dobrodružství není nouze, se navíc komplikuje začínajícím vztahem s Tomem Lonem, policistou, který se zamiloval do Patience, ale zároveň je fascinován tajemnou Kočičí ženou. Ukáže se totiž, že je zodpovědná za řadu zločinů sužujících město.

Žánr: Akční, Krimi, Mysteriózní
Režie: Pitof
Hrají a postavy: Halle Berryová (Trpělivá Phillips/Catwoman), Benjamin Bratt (Tom Lone), Sharon Stoneová (Laurel Hedareová), Lambert Wilson (George Hedare), Frances Conroyová (Ophelia), Alex Borsteinová (Sally)
Scénář: Bob Kane, Theresa Rebeck, John D. Brancato, Michael Ferris, John Rogers
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 37 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko