Sledovat film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
  Trailer k filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna   Sledovat 1529 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Fantasy
Režie:
Rob Marshall
Hrají a postavy:
Johnny Depp (Jack Sparrow), Penélope Cruzová (Angelica), Geoffrey Rush (Barbossa), Ian McShane (Černovous), Kevin McNally (Gibbs), Sam Claflin (Philip)
Scénář:
Terry Rossio, Ted Elliott, Jay Wolpert, Stuart Beattie, Tim Powers
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Kapitán Jack Sparrow v akčním příběhu plném pravdy, zrady, mládí a odchodů. Když se Jack setká se ženou ze své minulosti, není si jistý, zda jde o lásku - nebo zda tato žena jen „hraje na city“ a využívá ho, aby našla legendární Pramen mládí. Když ho donutí, aby vstoupil na palubu Queen Anne’s Revenge, lodi obávaného piráta Černovouse, Jack se ocitá v nečekaném dobrodružství, kde neví, koho se obávat více: Černovouse nebo ženy ze své minulosti.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko