Sledovat film Čas smyslnosti online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Čas smyslnosti
  Trailer k filmu Čas smyslnosti   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama, Historický, Romantický
Režie:
Michael Hoffman
Hrají a postavy:
Robert Downey Jr. (Robert Merivel), Sam Neill (King Charles II), David Thewlis (John Pearce), Polly Walkerová (Celia Clemence), Meg Ryanová (Katharine), Ian McKellen (Will Gates)
Scénář:
Rupert Walters
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
1995
Popis:
Osudy lékaře, jenž prošel světlem i tmou.

Hvězda Roberta Merivela zazářila jako meteor. Rychle vyletěla, zazářila a brzy pohasla. Když ho anglický král Karel II ustavil svým osobním lékařem, povýšil ho do šlechtického stavu a věnoval statek, Robert si nemohl přát víc. Nic ale není zadarmo, a tak se musel mladý lékař oženit s nejmladší královou konkubínou. Svazek to byl podivný, protože Robert se své manželky nikdy nesměl ani jen dotknout, i když ho spalovala touha. A právě jeho nevěsta zapříčinila, že ho král zapudil, zbavil všech výsad a poslal do vyhnanství.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko