Sledovat film
Čas smyslnosti
online

Film Čas smyslnosti
  Trailer k filmu Čas smyslnosti Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Osudy lékaře, jenž prošel světlem i tmou.
Hvězda Roberta Merivela zazářila jako meteor. Rychle vyletěla, zazářila a brzy pohasla. Když ho anglický král Karel II ustavil svým osobním lékařem, povýšil ho do šlechtického stavu a věnoval statek, Robert si nemohl přát víc. Nic ale není zadarmo, a tak se musel mladý lékař oženit s nejmladší královou konkubínou. Svazek to byl podivný, protože Robert se své manželky nikdy nesměl ani jen dotknout, i když ho spalovala touha. A právě jeho nevěsta zapříčinila, že ho král zapudil, zbavil všech výsad a poslal do vyhnanství.

Režie: Michael Hoffman
Hrají a postavy: Robert Downey Jr. (Robert Merivel), Sam Neill (King Charles II), David Thewlis (John Pearce), Polly Walkerová (Celia Clemence), Meg Ryanová (Katharine), Ian McKellen (Will Gates)
Scénář: Rupert Walters
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko