Film Blue Valentine: Milostný příběh

Sledovat film
Blue Valentine: Milostný příběh
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nejprovokativnější film roku.
Blue Valentine je příběh o nalezené a ztracené lásce. Odehrává se v několika časových rovinách, kdy se mísí okamžiky ze současnosti a romantické vzpomínky na minulost. V tomto dojemném a otevřeném portrétu jednoho vztahu se jako Dean a Cindy představí Ryan Gosling a Michelle Williams, která byla za svůj výkon nominována na Oscara. Ve snaze zachránit rozpadající se manželství se tento mladý pár rozhodne strávit jednu noc bez své dcery. Ještě před šesti lety leželi vedle sebe a jejich romantické námluvy dokreslovala hravá scenérie. Avšak jejich společná cesta nakonec pomalu spěla k hlubokému zármutku, uvadající lásce a nesplněným slibům. Film, jenž je podbarven provokativními scenériemi, chvíli intimní a chvíli vášnivý, Vás zcela jistě pohltí.

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Derek Cianfrance
Hrají a postavy: Ryan Gosling (Dean), Michelle Williamsová (Cindy), Faith Wladyka (Frankie), John Doman (Jerry), Mike Vogel (Bobby), Marshall Johnson (Marshall)
Scénář: Derek Cianfrance, Joey Curtis, Cami Delavigne
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko