Sledovat film
Blue Valentine: Milostný příběh
online

Film Blue Valentine: Milostný příběh
  Trailer k filmu Blue Valentine: Milostný příběh Trailer
Přehrajte si film Blue Valentine: Milostný příběh online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 561 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Nejprovokativnější film roku.
Blue Valentine je příběh o nalezené a ztracené lásce. Odehrává se v několika časových rovinách, kdy se mísí okamžiky ze současnosti a romantické vzpomínky na minulost. V tomto dojemném a otevřeném portrétu jednoho vztahu se jako Dean a Cindy představí Ryan Gosling a Michelle Williams, která byla za svůj výkon nominována na Oscara. Ve snaze zachránit rozpadající se manželství se tento mladý pár rozhodne strávit jednu noc bez své dcery. Ještě před šesti lety leželi vedle sebe a jejich romantické námluvy dokreslovala hravá scenérie. Avšak jejich společná cesta nakonec pomalu spěla k hlubokému zármutku, uvadající lásce a nesplněným slibům. Film, jenž je podbarven provokativními scenériemi, chvíli intimní a chvíli vášnivý, Vás zcela jistě pohltí.

Žánr: Drama, Romantický
Hrají a postavy: Ryan Gosling (Dean), Michelle Williamsová (Cindy), Faith Wladyka (Frankie), John Doman (Jerry), Mike Vogel (Bobby), Marshall Johnson (Marshall)
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko