Sledovat film Dopisy pro Julii online

Přehrajte si film Dopisy pro Julii online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 91 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Dopisy pro Julii online
Žánr:
drama, komedie, romantický
Režie:
Gary Winick
Hrají:
Amanda Seyfriedová (Žofie), Marcia DeBonisová (Lorraine), Gael García Bernal (Victor), Giordano Formenti (Viticoltore), Paolo Arvedi (Signor Ricci), Dario Conti (dodavatel sýrů)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Každá Julie najde svého Romea.

Romantická road movie po krásné Itálii, plná slunce, vinic a lásky. Mladá Američanka najde ve Veroně, městě, kde Romeo potkal Julii, dopis adresovaný právě bájné Julii a žádající radu v otázce mladé beznadějné lásky. Dopis je z roku 1957. Rozhodne se na něj odpovědět a nastartuje poetickou jízdu italskou krajinou za nadějí s velmi zvláštní posádkou. V hlavních rolích se představí Amanda Seyfried, dcera Meryl Streep z hitu Mamma Mia!, oscarová Vanessa Redgrave a Gael García Bernal.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
Filmbox Premium

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 91 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.