Sledovat film Čokoláda online

Přehrajte si film Čokoláda online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1310 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Čokoláda
  Trailer k filmu Čokoláda   Sledovat Čokoláda online
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Lasse Hallström
Hrají a postavy:
Juliette Binocheová (Vianne Rocherová), Alfred Molina (Paul de Reynaud), Carrie-Anne Mossová (Caroline Clairmontová), Judi Denchová (Armande Voizin), Antonio Gil-Martinez (Jean-Marc Drou), Hélene Cardonaová (Francoise Drouová)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Jediné sousto prozradí vše....

Hrdinkou romantické kroniky je svobodomyslná cizinka, jež se koncem 50. let nastěhuje do jihofrancouzského městečka. Pronajme si obchod na náměstí, kde otevře cukrárnu s exotickými dobrotami. Stane se objektem nevraživosti většiny místních občanů ovládaných podezíravým starostou. Ten tajuplné krásce prorokuje, že nevydrží ani do Velikonoc. Vianne nicméně ovlivní osudy několika místních žen sužovaných patriarchálními předsudky. Další klíčovou postavou je romský tulák, který hrdince učaruje svou nespoutaností. Fantaskní retro, realizované podle stejnojmenného románu Joanne Harrisové, polemizuje s xenofobií a s černobílým škatulkováním lidských povah.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski