Sledovat film Čokoláda online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Čokoláda
  Trailer k filmu Čokoláda   Sledovat 1573 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Lasse Hallström
Hrají a postavy:
Juliette Binocheová (Vianne Rocherová), Alfred Molina (Paul de Reynaud), Carrie-Anne Mossová (Caroline Clairmontová), Judi Denchová (Armande Voizin), Antonio Gil-Martinez (Jean-Marc Drou), Hélene Cardonaová (Francoise Drouová)
Scénář:
Robert Nelson Jacobs
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Jediné sousto prozradí vše....

Hrdinkou romantické kroniky je svobodomyslná cizinka, jež se koncem 50. let nastěhuje do jihofrancouzského městečka. Pronajme si obchod na náměstí, kde otevře cukrárnu s exotickými dobrotami. Stane se objektem nevraživosti většiny místních občanů ovládaných podezíravým starostou. Ten tajuplné krásce prorokuje, že nevydrží ani do Velikonoc. Vianne nicméně ovlivní osudy několika místních žen sužovaných patriarchálními předsudky. Další klíčovou postavou je romský tulák, který hrdince učaruje svou nespoutaností. Fantaskní retro, realizované podle stejnojmenného románu Joanne Harrisové, polemizuje s xenofobií a s černobílým škatulkováním lidských povah.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko