Film
Big Lebowski

Film Big Lebowski
  Trailer k filmu Big Lebowski Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 152 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Prestarly hippie Jeffrey Lebowski se kvůli záměně jmen dostane do koloběhu událostí, jež výrazným způsobem zasáhnou do jeho dosud velmi poklidného života. Po velkém úspěchu filmu Fargo přichazejí bratři Coenove s neobyčejně zábavnou krimikomedií Big Lebowski. Netají se tím, že jim jde především o požitek z filmování a z hravé manipulace s různými filmovými postupy. Logika vyprávění v krajně zamotaném příběhu pak jde poněkud stranou (i to však je součástí stylizace).

Hrají a postavy: Jeff Bridges (Jeffrey Lebowski - frajer), John Goodman (Walter Sobchak), Julianne Mooreová (Maude Lebowskiová), Steve Buscemi (Theodore Donald 'Donny' Kerabatsos), David Huddleston (Jeffrey Lebowski - The Big Lebowski), Philip Seymour Hoffman (Brandt)
Scénář: Joel Coen, Ethan Coen
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 81 %
Vysíláno na: STV2
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська