Sledovat film Vítejte v Holly Springs online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Vítejte v Holly Springs
  Trailer k filmu Vítejte v Holly Springs   Sledovat 1488 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Robert Altman
Hrají a postavy:
Glenn Closeová (Camille Dixonová), Julianne Mooreová (Cora Duvallová), Liv Tylerová (Emma Duvall), Chris O'Donnell (Jason Brown), Charles Dutton (Willis Richland), Charles S. Dutton (Willis Richland)
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Vítejte do Holly Springs. Města vražd a zmatků.

Film se odvíjí v průběhu rušných Velikonoc v městečku Holly Springs ve státě Mississippi. Obyvatelé městečka jsou mírumilovní a laskaví - s výjimkou Camille Dixonové - ambiciózní divadelní režisérky. Camille jednoho dne s úděsem zjistí, že její teta Cookie spáchala sebevraždu. Zhrozí se, když si představí, jak to poskvrní jméno rodiny, a proto sní dopis na rozloučenou, aby to vypadalo jako loupež. To vede policii k hlavnímu podezřelému, Willisu Richlandovi, Cookiinu příteli. Když přijde neděle a Camillina hra má premiéru, pravda vyjde najevo a s ní víc tajemství, než kdo mohl tušit.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko