Sledovat film
Vítejte v Holly Springs
online

Film Vítejte v Holly Springs
  Trailer  k filmu Vítejte v Holly Springs
Přehrajte si film Vítejte v Holly Springs HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 322 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Vítejte do Holly Springs. Města vražd a zmatků.
Film se odvíjí v průběhu rušných Velikonoc v městečku Holly Springs ve státě Mississippi. Obyvatelé městečka jsou mírumilovní a laskaví - s výjimkou Camille Dixonové - ambiciózní divadelní režisérky. Camille jednoho dne s úděsem zjistí, že její teta Cookie spáchala sebevraždu. Zhrozí se, když si představí, jak to poskvrní jméno rodiny, a proto sní dopis na rozloučenou, aby to vypadalo jako loupež. To vede policii k hlavnímu podezřelému, Willisu Richlandovi, Cookiinu příteli. Když přijde neděle a Camillina hra má premiéru, pravda vyjde najevo a s ní víc tajemství, než kdo mohl tušit.

Originální název:

Cookie's Fortune

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Robert Altman
Hrají a postavy: Glenn Closeová (Camille Dixonová), Julianne Mooreová (Cora Duvallová), Liv Tylerová (Emma Duvall), Chris O'Donnell (Jason Brown), Charles Dutton (Willis Richland), Charles S. Dutton (Willis Richland)
Scénář: Anne Rapp
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Stars 22.11.2023 05:25
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina