Sledovat film Hon za svobodou online

Přehrajte si film Hon za svobodou online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1098 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Hon za svobodou
  Trailer k filmu Hon za svobodou   Sledovat Hon za svobodou online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Andy Cadiff
Hrají a postavy:
Mandy Mooreová (Anna Fosterová), Stark Sands (Grant Hillman), Tony Jayawardena (Ochranka Bílého domu), Jeremy Piven (Alan Weiss), Annabella Sciorraová (Cynthia Moralesová), Briony Glasscová
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2004
Popis:
V životě Anny je spousta mužů. A všichni mají sluchátka a nosí zbraně. Jsou to totiž tajní agenti, jejichž úkolem je zajistit nejvyšší ochranu dceři nejvlivnějšího muže země, prezidenta Spojených států. A Annino přání žít normální život -náctileté dívky, se zdá být nesplnitelné.
Jenže ona chce být jen sama sebou. Anně se jednou podaří přimět svého tátu, aby jí během návštěvy hudebního klubu doprovázeli pouze dva členové ochranky než obvyklá mnohočlenná sestava. Když však dorazí do klubu a zjistí, že otec slib nedodržel, zbaví se agentů a zmizí s Benem, pohledným fotografem, s nímž se právě seznámila. Anna Benovi neprozradí, kdo je. Ale také Ben má své tajemství ...
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski