Sledovat film Starsky & Hutch online

Přehrajte si film Starsky & Hutch online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1317 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Starsky & Hutch
  Trailer k filmu Starsky & Hutch   Sledovat Starsky & Hutch online
Žánr:
Akční, Komedie, Krimi
Režie:
Todd Phillips
Hrají a postavy:
Ben Stiller (David Starsky), Owen Wilson (Ken Hutchinson), Snoop Dogg (Medvěd), Fred Williamson (Kapitán Doby), Vince Vaughn (Reese Feldman), Juliette Lewisová (Kitty)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Když si lotr o to říká, chytíme ho za pytlíka.

Detektiv Ben Starsky je nejhorlivější tajný policista, který pracuje v chudých čtvrtích města Bay City v Kalifornii. Je šíleně oddaný své práci. Když má službu on, žádný zločin nezůstane nepotrestaný - a on je ve službě pořád. A to je dobře, protože musí splnit pěkně veliká očekávání: jeho matka byla u sboru legendou, jedna z nejlepších policistek v historii Bay City. Ale zatímco ona měla celou dobu jednoho partnera, Starsky kvůli svému zanícení mění partnery rychleji než ponožky.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski