Sledovat film Starsky & Hutch online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Starsky & Hutch
  Trailer k filmu Starsky & Hutch   Sledovat 1550 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Komedie, Krimi
Režie:
Todd Phillips
Hrají a postavy:
Ben Stiller (David Starsky), Owen Wilson (Ken Hutchinson), Snoop Dogg (Medvěd), Fred Williamson (Kapitán Doby), Vince Vaughn (Reese Feldman), Juliette Lewisová (Kitty)
Scénář:
William Blinn, Stevie Long, John O'Brien, Todd Phillips, Scot Armstrong
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Když si lotr o to říká, chytíme ho za pytlíka.

Detektiv Ben Starsky je nejhorlivější tajný policista, který pracuje v chudých čtvrtích města Bay City v Kalifornii. Je šíleně oddaný své práci. Když má službu on, žádný zločin nezůstane nepotrestaný - a on je ve službě pořád. A to je dobře, protože musí splnit pěkně veliká očekávání: jeho matka byla u sboru legendou, jedna z nejlepších policistek v historii Bay City. Ale zatímco ona měla celou dobu jednoho partnera, Starsky kvůli svému zanícení mění partnery rychleji než ponožky.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko