Film Starsky & Hutch

Sledovat film
Starsky & Hutch
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Když si lotr o to říká, chytíme ho za pytlíka.
Detektiv Ben Starsky je nejhorlivější tajný policista, který pracuje v chudých čtvrtích města Bay City v Kalifornii. Je šíleně oddaný své práci. Když má službu on, žádný zločin nezůstane nepotrestaný - a on je ve službě pořád. A to je dobře, protože musí splnit pěkně veliká očekávání: jeho matka byla u sboru legendou, jedna z nejlepších policistek v historii Bay City. Ale zatímco ona měla celou dobu jednoho partnera, Starsky kvůli svému zanícení mění partnery rychleji než ponožky.

Žánr: Akční, Komedie, Krimi
Režie: Todd Phillips
Hrají a postavy: Ben Stiller (David Starsky), Owen Wilson (Ken Hutchinson), Snoop Dogg (Medvěd), Fred Williamson (Kapitán Doby), Vince Vaughn (Reese Feldman), Juliette Lewisová (Kitty)
Scénář: William Blinn, Stevie Long, John O'Brien, Todd Phillips, Scot Armstrong
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 61 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko