Sledovat film Twister online

Přehrajte si film Twister HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, thriller Twister na Nova!
  Trailer k filmu Twister   Sledovat Twister online
Žánr:
akční, thriller
Režie:
Jan de Bont
Hrají a postavy:
Helen Huntová (Jo Hardingová), Bill Paxton (Bill Harding), Cary Elwes (Dr. Jonas Miller), Jami Gertzová (Dr. Melissa Reevesová), Philip Seymour Hoffman (Dusty), Lois Smithová (Teta Meg)
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Bojují o holý život. Helen Hunt a Bill Paxton se blíží k obřímu tornádu, největšímu za posledních 30 let. Tornádo však změní směr...

Dům se láme na kousky. Bučící kráva se ve víru zvedá do vzduchu. Traktory padají jako déšť. Těžký benzínový tanker se stává letadlovou bombou. Rozsáhlá ničivá přírodní síla devastuje vše a blíží se rychlostí 300 mil za hodinu. Tornádo udeřilo. Začíná vířící dobrodružství plné vzrušujícího napětí a skvělých speciálních efektů s Helen Huntovou a Billem Paxtonem v roli vědců stíhaných nejničivější silou přírody. Tito lovci bouří doufají, že pomocí elektronických senzorů získají dost informací na vytvořené lepšího varovného systému. Aby to dokázali, musí vražednému tornádu vstoupit do cesty. Honička začíná.
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.