Sledovat film Hrdinný kapitán Korkorán online

Přehrajte si film Hrdinný kapitán Korkorán online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1317 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Hrdinný kapitán Korkorán
  Trailer k filmu Hrdinný kapitán Korkorán   Sledovat Hrdinný kapitán Korkorán online
Žánr:
Komedie
Režie:
Miroslav Cikán
Hrají a postavy:
Vlasta Burian (Adam Korkorán), Jiřina Štěpničková (Irena Svobodová), Milada Smolíková (paní Broniková), Theodor Pištěk (pan Dlouhý), Jaroslav Marvan (inspektor paroplavební spolecnosti), Světla Svozilová (pokojská)
Země:
Československo
Rok výroby:
1934
Popis:
V. Burian předvádí lázeňské společnosti roli slavného admirála!

Pražským mořem bývala svého času Vltava a pražskými námořníky tradičně bodří obyvatelé Podskalí. A právě zde žije i Adam Korkorán, kapitán slavného vltavského parníku Primátor Dittrich. Nedopatřením se dostane do mondénních letních lázní, kde je snobskou společností považován za proslulého korvetního kapitána. Je dokonce zvolen za protektora slavnosti Slunce. Ty se opravdu povedou, ale jen do chvíle, kdy do lázní dorazí inspektor paroplavební společnosti.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski