Sledovat film Hrdinný kapitán Korkorán online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Hrdinný kapitán Korkorán
  Trailer k filmu Hrdinný kapitán Korkorán   Sledovat 1479 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Miroslav Cikán
Hrají a postavy:
Vlasta Burian (Adam Korkorán), Jiřina Štěpničková (Irena Svobodová), Milada Smolíková (paní Broniková), Theodor Pištěk (pan Dlouhý), Jaroslav Marvan (inspektor paroplavební spolecnosti), Světla Svozilová (pokojská)
Země:
Československo
Rok výroby:
1934
Popis:
V. Burian předvádí lázeňské společnosti roli slavného admirála!

Pražským mořem bývala svého času Vltava a pražskými námořníky tradičně bodří obyvatelé Podskalí. A právě zde žije i Adam Korkorán, kapitán slavného vltavského parníku Primátor Dittrich. Nedopatřením se dostane do mondénních letních lázní, kde je snobskou společností považován za proslulého korvetního kapitána. Je dokonce zvolen za protektora slavnosti Slunce. Ty se opravdu povedou, ale jen do chvíle, kdy do lázní dorazí inspektor paroplavební společnosti.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko