Film Anton Špelec, ostrostřelec

Sledovat film
Anton Špelec, ostrostřelec
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Já bych do toho kop - ta medaile bude můj hrob!
Výrobce hudebních nástrojů Anton Špelec je řádný občan - dokud si neporučí "liguére". Jak mu kořalka stoupne do hlavy, přestává se znát. A protože na něj právě zase zapomněli při rozdílení ostrostřeleckých vyznamenání, má dobrý důvod k napití. Od skleničky není daleko k urážkám Jeho císařského Veličenstva, a od těch zase k soudu. Pan Špelec to dostane nepodmíněně. Jenomže kdo za něj bude pracovat? Brzy se najde zdánlivě snadné řešení...

Žánr: Dobrodružný, Komedie
Režie: Martin Frič
Hrají a postavy: Vlasta Burian (Anton Spelec), Růžena Šlemrová (Tereza), Jaroslav Marvan (Kacaba, Spelec's friend), Theodor Pištěk (Alois, worker), Jindřich Plachta (Josef Kukacka), Ella Nollová (teta Josefína)
Scénář: Josef Neuberg, Emil Artur Longen
Země: Československo
Rok výroby: 1932
Hodnocení: 79 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko