Sledovat film Ať žije nebožtík online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Ať žije nebožtík
  Trailer k filmu Ať žije nebožtík   Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Hugo Haas (Petr Suk), Adina Mandlová (Alice Machová), Karel Hašler (Petr Kornel), Milada Gampeová (Barbora - Housekeeper), Václav Trégl (Baltazar), František Kreuzmann (Dr. Liska)
Země:
Československo
Rok výroby:
1935
Popis:
Hugo Haas v hlavní roli české bláznivé komedie o tom, co se všechno může stát, když si zdravý člověk prohodí rentgenový snímek s těžce nemocným.

Věrný sluha Baltazar už nestačil uklidňovat rozčilené věřitele a odstraňovat alkohol z těch nejpřekvapivějších skrýší. Teprve náhodný omyl při lékařské prohlídce a svatba s neznámou ženou přivedou zhýralého mladíka na lepší cestu. Nejvydařenější komedie autorské dvojice Frič - Haas.
Hodnocení:
80 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski