Film Ať žije nebožtík

Sledovat film
Ať žije nebožtík
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Hugo Haas v hlavní roli české bláznivé komedie o tom, co se všechno může stát, když si zdravý člověk prohodí rentgenový snímek s těžce nemocným.
Věrný sluha Baltazar už nestačil uklidňovat rozčilené věřitele a odstraňovat alkohol z těch nejpřekvapivějších skrýší. Teprve náhodný omyl při lékařské prohlídce a svatba s neznámou ženou přivedou zhýralého mladíka na lepší cestu. Nejvydařenější komedie autorské dvojice Frič - Haas.

Žánr: Komedie
Režie: Martin Frič
Hrají a postavy: Hugo Haas (Petr Suk), Adina Mandlová (Alice Machová), Karel Hašler (Petr Kornel), Milada Gampeová (Barbora - Housekeeper), Václav Trégl (Baltazar), František Kreuzmann (Dr. Liska)
Scénář: Martin Frič, Hugo Haas
Země: Československo
Rok výroby: 1935
Hodnocení: 80 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko