Sledovat film Jarčin profesor online

Přehrajte si film Jarčin profesor online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Jarčin profesor na !
  Trailer k filmu Jarčin profesor   Sledovat Jarčin profesor online
Žánr:
komedie
Režie:
Jiří Slavíček, Čeněk Šlégl
Hrají a postavy:
Hana Vítová (Jarca Drahan), Gustav Nezval (Dr. Karel Strzicky), Ladislav Pešek (Borek Navratil), Jindřich Plachta (Petr Lasek), Theodor Pištěk (Drahan, senior), Zdeňka Baldová (Marta Drahanova)
Země:
Československo
Rok výroby:
1937
Popis:
Doučování v sobě může skrývat četná úskalí.

Absolvent filozofické fakulty Karel Stržický si v létě přivydělává u statkáře Drahana jako nádeník. Jarča, dcera Drahanových, tráví u rodičů prázdniny a otec s ní má spoustu starostí. Nezdárná studentka totiž propadá z němčiny. Nabízí se ovšem snadná pomoc - k reparátu ji bude připravovat Karel. Rozpustilá Jarča ho považuje za obyčejného kočího, a tak nad ním zpočátku ohrnuje nos. Kultivovanému mladému muži se však podaří získat si její důvěru i srdce. To se vůbec nezamlouvá jeho sokovi v boji o dívčinu přízeň, a ten hned vyrukuje s ošklivou pomluvou: Karel je prý bývalý trestanec! Roztržka na sebe nedá dlouho čekat...
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.