Sledovat film Eva tropí hlouposti online

Přehrajte si film Eva tropí hlouposti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Eva tropí hlouposti na !
  Trailer k filmu Eva tropí hlouposti   Sledovat Eva tropí hlouposti online
Žánr:
komedie
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Zdeňka Baldová (Teta Pavlína), Nataša Gollová (Evy Norová), Oldřich Nový (Bratr Michala), Josef Gruss, Gustav Hilmar (Továrník Záhorský), Marta Májová (Žena továrníka Záhorského)
Země:
Československo
Rok výroby:
1939
Popis:
Jak získat tajemství pěstování záhorských růží a ještě o mnohém jiném.

Michal Nor, bohatý mladý muž, se vrací po několika letech strávených v cizině, opět domů. Tam na něj čeká nejen jeho milá teta Pa, ale i poněkud ztřeštěná sestra Eva. Ta na něj ihned po příchodu vychrlí velkou novinu. Jejich bývalí sousedé totiž prodali své sídlo rodině továrníka Záhorského. Teta Pa však s touto rodinou přerušila přátelské vztahy poté, co jí pan Záhorský odmítl dát recept na vypěstování zvláštního druhu růže. Oba sourozenci, kteří by pro tetu udělali vše, se okamžitě rozhodnou, že tento recept musí získat za každou cenu. Jejich v podstatě jednoduchý plán však způsobí neuvěřitelné komplikace.
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.