Film Eva tropí hlouposti

Sledovat film
Eva tropí hlouposti
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jak získat tajemství pěstování záhorských růží a ještě o mnohém jiném.
Michal Nor, bohatý mladý muž, se vrací po několika letech strávených v cizině, opět domů. Tam na něj čeká nejen jeho milá teta Pa, ale i poněkud ztřeštěná sestra Eva. Ta na něj ihned po příchodu vychrlí velkou novinu. Jejich bývalí sousedé totiž prodali své sídlo rodině továrníka Záhorského. Teta Pa však s touto rodinou přerušila přátelské vztahy poté, co jí pan Záhorský odmítl dát recept na vypěstování zvláštního druhu růže. Oba sourozenci, kteří by pro tetu udělali vše, se okamžitě rozhodnou, že tento recept musí získat za každou cenu. Jejich v podstatě jednoduchý plán však způsobí neuvěřitelné komplikace.

Žánr: Komedie
Režie: Martin Frič
Hrají a postavy: Zdeňka Baldová (Teta Pavlína), Nataša Gollová (Evy Norová), Oldřich Nový (Bratr Michala), Josef Gruss, Gustav Hilmar (Továrník Záhorský), Marta Májová (Žena továrníka Záhorského)
Scénář: Fan Vavřincová, Vladimír Peroutka
Země: Československo
Rok výroby: 1939
Hodnocení: 81 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko