Sledovat film Karel a já online

Přehrajte si film Karel a já online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Komedie Karel a já na !
  Trailer k filmu Karel a já   Sledovat Karel a já online
Žánr:
Komedie
Režie:
Miroslav Cikán
Hrají a postavy:
Jiří Dohnal (Oldřich Ficek), Jana Dítětová (Boženka Šourková), Jaroslav Marvan (Tonda Fafejta), Růžena Nasková (Jarmila Jandová), Jindřich Plachta (Drožkář Šourek), Jaroslav Vojta (Továrník Ficek)
Země:
Československo
Rok výroby:
1942
Popis:
Nejlepším přítelem drožkáře J. Plachty je jeho kůň Karel. Ten se však stane předmětem neobvyklé sázky...

Syn továrníka Oldřich zmeškal vlastní oddavky. Přehnal totiž loučení se svobodou a noc před svatbou strávil v povozu pana Šourka, který se ho marně vyptával na adresu. Ráno se šel drožkář poradit na policii, pasažér se zatím probudil a s fiakrem mu ujel. Zamířil za nevěstou, ta však byla uražená a vyhodila ho. Oldřich se také zatvrdil a prohlásil, že se ožení s první dívkou, kterou potká. O další vývoj událostí se postaral Šourkův kůň Karel, když zamířil domů, a přivedl tak Oldřichovi do cesty Boženku, dceru svého pána. Ani ta ale o rozmazleného mladíka nestála. Oldřich se tedy s jejím otcem vsadil, že vydrží měsíc těžce pracovat. Pokud vyhraje, získá Boženčinu ruku, drožku i věrného Karla...
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski