Sledovat film Andrew - člen naší rodiny online

Přehrajte si film Andrew - člen naší rodiny online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1152 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický, sci-fi Andrew - člen naší rodiny na !
  Trailer k filmu Andrew - člen naší rodiny   Sledovat Andrew - člen naší rodiny online
Žánr:
drama, romantický, sci-fi
Režie:
Chris Columbus
Hrají a postavy:
Robin Williams (Andrew Martin), Embeth Davidtzová (Malá slečna Portia Charneyová), Sam Neill (Sir), Oliver Platt (Rupert Burns), Kiersten Warrenová (Galatea), Wendy Crewsonová (Ma'am)
Země:
Německo, USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Mohou stroje myslet a prožívat lidské osudy?

Když Richard Martin koupil nejnovější model domácího robota, netušil, že jde o unikát. Andrew se od svých kolegů robotů odlišuje samostatným myšlením, kreativitou a neuvěřitelným smyslem pro humor. Z věrného služebníka se postupně stává miláček rodiny s vlastní osobností a lidským pohledem na svět. Andrew si začne uvědomovat svou výjimečnost a vydává se do světa, aby se mohl poohlédnout po stejně osvícených exemplářích. Po mnoha letech hledání se seznamuje s konstruktérem robotů Rupertem, u něhož zjišťuje, že žádné další exempláře již neexistují. Po tom všem se touží stát člověkem. Díky nové technologii získá doposud strojově kovový Andrew dokonalou lidskou podobu a jeho cesta za obyčejným lidským štěstím začíná.
Hodnocení:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski