Film
Tři muži a mladá dáma

Film Tři muži a mladá dáma
  Trailer k filmu Tři muži a mladá dáma Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Malá Mary si může gratulovat! Mít tři tatínky jako jsou Tom Selleck, Steve Guttenberg a Ted Danson najednou, je opravdu terno!
Michael, Jack a Peter, společně se dvěma ženami svého života - Mary a Sylvií obývají společný dům. Mary žije bezstarostně se třemi otci než nastoupí do školy. Tam ji děti naznačí, že žít s biologickým otcem a dvěma čestnými otci v jedné domácnosti není normální.

Režie: Emile Ardolino
Hrají a postavy: Tom Selleck (Peter Mitchell), Steve Guttenberg (Michael Kellam), Ted Danson (Jack Holden), Nancy Travisová (Sylvia Bennington), Robin Weismanová (Mary Bennington), Christopher Cazenove (Edward Hargreave)
Země: USA
Rok výroby: 1990
Hodnocení: 56 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська