Sledovat film
Notting Hill
online

Film Notting Hill
  Trailer  k filmu Notting Hill
Přehrajte si film Notting Hill HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 488 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Notting Hill

Jak se zachováte, když vám na dveře zaklepe největší filmová superhvězda?
Zatímco ona je slavná hollywoodská hvězda a celý svět jí leží u nohou, on má malou prodejnu knih v malebné londýnské čtvrti. Anna Scottová, herečka, která do Anglie přijela na premiéru svého nového filmu, zajde do krámku nesmělého Williama zcela náhodou. Z oboustranného zájmu však začne klíčit vztah, který nutně musí projít zatěžkávací zkouškou. Ale někdy i dva lidé ze zcela odlišných světů mohou najít společnou cestu životem.

Režie: Roger Michell
Hrají a postavy: Julia Robertsová (Anna Scottová), Hugh Grant (William Thacker), Richard McCabe (Tony), Rhys Ifans (Spike), James Dreyfus (Martin), Dylan Moran (zloděj Rufus)
Scénář: Richard Curtis
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 23.12.2023 22:10

Recenze filmu Notting Hill:

Kvůli těmhle upřímným romantickým postavám a širokým úsměvům se stane Julia Roberts nesmrtelná. Hugh Grant už sice dávno opustil své role nesmělých, leč inteligentních týpků, avšak právě do Notting Hillu padne perfektně. Je to ideální směska nevtíravého humoru, slušných emocí a jako koření nechybí britský šarm, který tady překvapivě vůbec nevadí - zřejmě Londýn dělá svoje. Navíc je tu cítit neodolatelný devadesátkový punc, kdy to všechno ještě bylo doopravdy. S odstupem času je to sice pekelně romantické a Julia Roberts je ve filmu celebrita s až podežrele moc správnými hodnotami a rozhodnutími, ale pokud člověk není suchar, nemůže se to nelíbit.
80% kakikakikak
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina