Sledovat film
Tábor tygrů
online

Film Tábor tygrů
  Trailer k filmu Tábor tygrů Trailer
Přehrajte si film Tábor tygrů online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 402 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Řekli jim, že účast v oddílech polní pěchoty, směřujících do Vietnamu, z nich udělá chlapy. Mnozí z nich se proto do válečné vřavy těšili. A mnozí z nich se z ní také nevrátili.
Řekli jim, že účast v oddílech polní pěchoty, směřujících do Vietnamu, z nich udělá chlapy. Že se z nich stanou hrdinové a vlast jim bude za jejich služby navěky vděčná. Mnozí z nich se proto do válečné vřavy těšili a nevadil jim ani tvrdý dril plný ponižování a nelidskostí. Ne tak ale Rollandu Bozzovi. Jeho jediným cílem je z výcviku co nejrychleji utéct. Problém je, že z pevnosti Polk, kde jsou mladí rekruti trénováni, se odchází jen velmi těžko. Bozz se tedy pod vlivem kamaráda Paxtona myšlenky na svévolné opuštění čety alespoň prozatím vzdá. Později, když jsou převeleni do obávaného tábora Tigerland, už se však ona šance k útěku nemusí opakovat. Odsud se jezdí pouze na frontu...

Žánr: Drama, Válečný
Režie: Joel Schumacher
Hrají a postavy: Colin Farrell (Pvt. Roland Bozz), Matthew Davis (Pvt. Jim Paxton), Clifton Collins Jr. (Pvt. Miter), Tom Guiry (Pvt. Cantwell), Shea Whigham (Pvt. Wilson), Russell Richardson (Pvt. Johnson)
Země: USA, Německo
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 70 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська