Sledovat Flintstonowie online

Přehrajte si Flintstonowie online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online Animovaný, Komedie, Rodinný Flintstonowie na TV4!
  Sledovat Flintstonowie online
Žánr:
Animovaný, Komedie, Rodinný
Země:
USA
Rok výroby:
1960
Popis:
Flinstounovi a Rubbleyovi jsou takovými normálními rodinkami doby kamenné v městečku Bedrock. Fred Flinstone, jeho manželka Wilma, dcera Pebbles a domácí mazlíčci snorkasaurus Dino a kočka Baby Puss. Jejich sousedi a kamarádi Rubbleyovi: Barney, jeho žena Betty, syn Bamm-Bamm a zvířátko Hoppy. Lidé se zde setkávají s dinosaury, šavlozubými tygry, mamuty a dalšími představiteli prehistorických dob. Používají primitivních technologií, auta mají z kamene, dřeva a zvířecí kůže, poháněné vlastní silou. Mají fotoaparáty, ve kterých je ukrytý pták, který po vyfocení snímku vyklobe věc, kterou viděl přímo do kamenné destičky.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
TV4 TV4 Archív a všechna videa pořadů televize TV4 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski