Sledovat film Hlava rodiny online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Hlava rodiny
  Trailer k filmu Hlava rodiny   Sledovat 1655 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Rodinný
Režie:
Charles Shyer
Hrají a postavy:
Steve Martin (George Banks), Diane Keatonová (Nina Banksová), Kimberly Williamsová (Annie Banksová), Kieran Culkin (Matty Banks), George Newbern (Bryan MacKenzie), Martin Short (Franck Eggelhoffer)
Scénář:
Frances Goodrichová, Albert Hackett, Nancy Meyersová, Charles Shyer
Země:
USA
Rok výroby:
1991
Popis:
Láska je krásná věc. Než ji potká vaše dcera!

George a Nina Banksovi jsou rodiči krásné Annie, která má těsně před svatbou. George je velmi nervózní otec, který se neumí smířit se skutečností, že jeho malé děvčátko už vyrostlo a stala se z ní žena. Přípravy na svatební den jsou plné nečekaných situací, při kterých není nouze o dobrou zábavu.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko