Sledovat film Víla Zuběnka online

Přehrajte si film Víla Zuběnka HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online fantasy, komedie, rodinný Víla Zuběnka na Prima MAX!
  Trailer k filmu Víla Zuběnka   Sledovat Víla Zuběnka online
Žánr:
fantasy, komedie, rodinný
Režie:
Michael Lembeck
Hrají a postavy:
The Rock (víla Zuběnka), Ashley Juddová, Stephen Merchant (Tracy), Ryan Sheckler (Mick Donnelly), Seth MacFarlane (Ziggy), Julie Andrewsová (Lily)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Dwayne Johnson představuje Dereka Thompsona, jednoho z místních nejtvrdších hokejistů, který pro ránu nikdy nechodí daleko. Teď ho ale čeká tvrdé potrestání. Na celý týden se musí stát zubní vílou. A takovou Zuběnku zaručeně svět doteď neviděl! Přestože se musí ohánět nově nabitými nadýchanými křídly a učit se kouzla od svých dvou stříbrných okřídlených nadřízených, Derek je odhodlaný zhostit se svého úkolu po svém a dokázat, že ví, co to obnáší! Disk obsahuje i energií nabitou hru Tréninkové centrum Víly Zuběnky, která zaručeně zvedne celou rodinu z pohovek a přinese spoustu legrace.
Hodnocení:
52 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski