Sledovat film Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček? online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček?
  Trailer k filmu Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček?   Sledovat 1411 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Rodinný
Režie:
Charles Shyer
Hrají a postavy:
Steve Martin (George Stanley Banks), Diane Keatonová (Nina Banksová), Martin Short (Franck Eggelhoffer), Kimberly Williamsová (Anne Elizabeth Banks-MacKenzieová), George Newbern (Bryan MacKenzie), Kieran Culkin (Matthew Banks)
Scénář:
Albert Hackett, Frances Goodrich, Nancy Meyers, Charles Shyer
Země:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Když jsou děti malé, je to hrůza. Když vyrostou, pomstí se vám: udělají z vás dědečka.

George Banks má už bílé vlasy, ale pořád se ještě cítí mladý. Zdá se mu, že má život před sebou: dvanáctiletý syn Matt se doma ukazuje jenom na jídlo a starší dcera Annie se čerstvě vdala. Už to byla pro milujícího otce velká rána. To však byl jenom začátek: jednoho dne Annie překvapí rodinu zprávou, že čeká dítě. George se nedokáže smířit s tím, že bude dědečkem, ale ani pokusy s barvou na vlasy a s prodejem starého rodinného domu na skutečnosti nic nezmění. Starostem však ještě není zdaleka konec: obyčejně tak spolehlivá manželka Nina přichystá muži další nečekané překvapení. Vyplašený George se musí začít připravovat na příchod hned dvou miminek. Devět měsíců uplyne jako voda, celá rodina se chystá na šťastnou událost, jen George pořád ještě neví, jestli se má víc těšit, nebo bát ...
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko