Sledovat film Zatímco jsi spal online

Přehrajte si film Zatímco jsi spal online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1353 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Zatímco jsi spal
  Trailer k filmu Zatímco jsi spal   Sledovat Zatímco jsi spal online
Žánr:
Komedie, Rodinný, Romantický
Režie:
Jon Turteltaub
Hrají a postavy:
Sandra Bullocková (Lucy Eleanor Moderatzová), Bill Pullman (Jack Callaghan), Peter Gallagher (Peter Callaghan), Peter Boyle (Ox Callaghan), Jack Warden (Saul), Micole Mercurioová (Midge Callaghanová)
Země:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Romantická vánoční komedie o křivolakých cestách osudu a omylu, který byl bránou ke štěstí, ačkoli to tak zpočátku nevypadalo.

Lucy prodává v metru jízdenky, s úsměvem vrací drobné a čeká na ten okamžik, který každý den mění ve svátek. Okamžik, kdy se objeví on, krásný neznámý, který si u ní denně kupuje jízdenky, ale o její existenci nemá ani tušení. Lucy se odhodlává, že ho osloví. Její plán však překazí dva banditi, kteří jejího milého oberou a strčí z nástupiště rovnou do kolejí. Co by Lucy pro svou lásku neudělala - neohroženě se vrhne do kolejí a muže svého srdce zachrání. V nemocnici, kam Petera převezou, je shromážděna celá jeho báječná rodina a vinou dobrosrdečné ošetřovatelky a omylu všichni začnou Lucy považovat za Peterovu snoubenku..
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski