Film Zatímco jsi spal

Sledovat film
Zatímco jsi spal
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Romantická vánoční komedie o křivolakých cestách osudu a omylu, který byl bránou ke štěstí, ačkoli to tak zpočátku nevypadalo.
Lucy prodává v metru jízdenky, s úsměvem vrací drobné a čeká na ten okamžik, který každý den mění ve svátek. Okamžik, kdy se objeví on, krásný neznámý, který si u ní denně kupuje jízdenky, ale o její existenci nemá ani tušení. Lucy se odhodlává, že ho osloví. Její plán však překazí dva banditi, kteří jejího milého oberou a strčí z nástupiště rovnou do kolejí. Co by Lucy pro svou lásku neudělala - neohroženě se vrhne do kolejí a muže svého srdce zachrání. V nemocnici, kam Petera převezou, je shromážděna celá jeho báječná rodina a vinou dobrosrdečné ošetřovatelky a omylu všichni začnou Lucy považovat za Peterovu snoubenku..

Žánr: Komedie, Rodinný, Romantický
Režie: Jon Turteltaub
Hrají a postavy: Sandra Bullocková (Lucy Eleanor Moderatzová), Bill Pullman (Jack Callaghan), Peter Gallagher (Peter Callaghan), Peter Boyle (Ox Callaghan), Jack Warden (Saul), Micole Mercurioová (Midge Callaghanová)
Scénář: Daniel G. Sullivan, Fredric Lebow
Země: USA
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 68 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko