Sledovat
Alladin
online

Alladin
  Trailer  k pořadu Alladin
Přehrajte si Alladin online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 153 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Báječné dobrodružství s létajícím kobercem a džinem, který má smysl pro humor.
Hlavní hrdina příběhu, chudý bagdadský chlapec Aladin, dostane příležitost splnit si s pomoci kouzelné lampy svůj sen o bohatství. Může se ucházet o ruku milované princezny Jasmíny, poznává však, že peníze nemohou nikoho udělat lepším. v boji se zlotřilým vezírem Džafarem, který chce uchvátit vládu i krásnou dívku, poznává hrdina moc pravdy, přátelství a odvahy. Pomáhá mu jeho věrná opička Abu, přítulný létající koberec a samozřejmě i svérázný džin z lampy.

Originální název:

Aladdin

Hrají a postavy: Scott Weinger (Aladin (hlas)), Robin Williams (obchodník (hlas)), Linda Larkinová (Jasmine (hlas)), Jonathan Freeman (Jafar (hlas)), Frank Welker (Rajah (hlas)), Gilbert Gottfried (Iago (hlas))
Země: USA
Rok výroby: 1992
Hodnocení: 80 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Paramount Network 11.11.2023 12:55
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina