Film Beethoven 3

Sledovat film
Beethoven 3
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Třetí pokračování osudů svérázného bernardýna, tentokrát s novými členy rodiny Newtonových a dvojicí nemotorných zlodějů.
Rodina Newtonových se vydává na výlet napříč státem. Zatímco pro tátu Richarda je to vysněná dovolená, ostatní členové rodiny už tak nadšení z kilometraů strávených v autě nejsou. Ale jen do chvíle než se objeví tajný pasažér. Ano, je to miláček Beethoven, ohromný slintající bernardýn, který jim cestu zpříjemní různými kalamitami. To však brzy napraví, když je zachrání před dvěma neohrabanými zloději a získá si tak navždy místo v jejich srdcích.

Žánr: Komedie, Rodinný
Režie: David M. Evans
Hrají a postavy: Judge Reinhold (Richard Newton), Julia Sweeneyová (Beth Newtonová), Joe Pichler (Brennan Newton), Michaela Gallová (Sara Newtonová), Mike Ciccolini (Tommy), James Marsh (Bill)
Scénář: John Hughes, Amy Holden Jonesová, Jeff Schechter
Země: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 42 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko