Sledovat seriál
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly
online

Seriál Zákon a pořádek: Zločinné úmysly
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Zákon a pořádek: Zločinné úmysly online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 153 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 309 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 229 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Jsou to muži a ženy s odznakem, kteří se snaží žít své normální životy a chránit svoje...
Třetí samostatný seriál z rodiny Law & Order nám představuje případy newyorského policejního oddělení zabývajícího se šetřením těch nejzávážnějších a nejsložitějších případů, jež se mohou v New Yorku stát. Týmu excelentních vyšetřovatelů vévodí excentrický detektiv Robert Goren (Vincent D'Onofrio), jenž s logikou sobě vlastní odhalí i jinému vyšetřovateli skryté okolnosti. Jeho partnerkou je detektiv Alexandra Eames (Kathryn Erbe) a u soudu má hlavní slovo státní zástupce Ron Carver (Courtney B. Vance).

Originální název:

Law & Order: Criminal Intent

Hrají a postavy: Kathryn Erbeová (detektiv Alexandra Eames), Vincent D'Onofrio (detektiv Robert Goren), Jamey Sheridan (kapitán James Deakins), Courtney B. Vance (A.D.A. Ron Carver), Leslie Hendrix (Dr. Elizabeth Rodgers), Eric Bogosian (Kapitán Danny Ross)
Země: USA
Rok výroby: 2003-2010
Hodnocení: 75 %
Vysíláno na: Seznam.cz TV

Seznam epizod

Série 3:
vysíláno 29.11. (13) Tanec smrti - sledovat
vysíláno 29.11. (14) Vetřelec - sledovat
vysíláno 30.11. (15) Nebezpečné hry - sledovat
vysíláno 1.12. (16) Svatý - sledovat
vysíláno 4.12. (17) Svědomí - sledovat
vysíláno 5.12. (18) Zlé sémě - sledovat
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina