Sledovat seriál Zákon a pořádek: Zločinné úmysly online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Zákon a pořádek: Zločinné úmysly online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 110 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1173 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Zákon a pořádek: Zločinné úmysly
  Sledovat Zákon a pořádek: Zločinné úmysly online
Žánr:
Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Don Scardino
Hrají a postavy:
Vincent D'Onofrio (detektiv Robert Goren), Kathryn Erbeová (detektiv Alexandra Eames), Jamey Sheridan (kapitán James Deakins), Courtney B. Vance (A.D.A. Ron Carver), James Urbaniak (Dr. Roger Stern), Laura Reganová (Tish Van Der Wahl)
Země:
USA
Rok výroby:
2001-2006
Popis:
Jsou to muži a ženy s odznakem, kteří se snaží žít své normální životy a chránit svoje...

Třetí samostatný seriál z rodiny Law & Order nám představuje případy newyorského policejního oddělení zabývajícího se šetřením těch nejzávážnějších a nejsložitějších případů, jež se mohou v New Yorku stát. Týmu excelentních vyšetřovatelů vévodí excentrický detektiv Robert Goren (Vincent D'Onofrio), jenž s logikou sobě vlastní odhalí i jinému vyšetřovateli skryté okolnosti. Jeho partnerkou je detektiv Alexandra Eames (Kathryn Erbe) a u soudu má hlavní slovo státní zástupce Ron Carver (Courtney B. Vance).
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
Barrandov Krimi Barrandov Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Barrandov Krimi online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski