Sledovat seriál Zákon a pořádek: Zločinné úmysly online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Zákon a pořádek: Zločinné úmysly online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1071 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, mysteriózní, thriller Zákon a pořádek: Zločinné úmysly na !
  Sledovat Zákon a pořádek: Zločinné úmysly online
Žánr:
krimi, drama, mysteriózní, thriller
Režie:
Gloria Muzio
Hrají a postavy:
Vincent D'Onofrio (detektiv Robert Goren), Kathryn Erbeová (detektiv Alexandra Eames), Jamey Sheridan (kapitán James Deakins), Courtney B. Vance (A.D.A. Ron Carver), J. Smith-Cameronová (Trudy Pomeranski), Susan Bruceová (Colleen Braxton)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Jsou to muži a ženy s odznakem, kteří se snaží žít své normální životy a chránit svoje...

Třetí samostatný seriál z rodiny Law & Order nám představuje případy newyorského policejního oddělení zabývajícího se šetřením těch nejzávážnějších a nejsložitějších případů, jež se mohou v New Yorku stát. Týmu excelentních vyšetřovatelů vévodí excentrický detektiv Robert Goren (Vincent D'Onofrio), jenž s logikou sobě vlastní odhalí i jinému vyšetřovateli skryté okolnosti. Jeho partnerkou je detektiv Alexandra Eames (Kathryn Erbe) a u soudu má hlavní slovo státní zástupce Ron Carver (Courtney B. Vance).
Hodnocení:
74 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski