Sledovat seriál Fargo online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Fargo online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 102 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1153 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, romantický, thriller Fargo na STV2!
  Sledovat Fargo online
Žánr:
krimi, drama, romantický, thriller
Režie:
Adam Arkin, Jeffrey Reiner, Keith Gordon, Michael Uppendahl, Scott Winant, Adam Bernstein
Hrají a postavy:
Charlene Lee (spolupracovnice na castingu), Allison Tolman, Colin Hanks, Martin Freeman, Billy Bob Thornton, Kirsten Dunstová (Peggy Blomquist)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Bemidji, zasněžené a spící městečko v Minnesotě, prakticky zapadákov, kde každý zná každého, se ze dne na den změní po tom, co se tam neznámo odkud objeví neznámý cizinec a během 24 hodin se odehraje série brutálních vražd, jejichž obětí se stane i náčelník místní policie. Nicméně ten, komu tato událost nejvíce změní dosud klidný a všední život, je pojišťovací agent Lester Nygaard, který na podivínského chlapa narazí jednoho dne v nemocniční čekárně.
Hodnocení:
89 %
Sledujte na:
STV2 STV2 Archív a všechna videa pořadů televize STV2 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski