Seriál Fargo

Sledovat seriál
Fargo
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Bemidji, zasněžené a spící městečko v Minnesotě, prakticky zapadákov, kde každý zná každého, se ze dne na den změní po tom, co se tam neznámo odkud objeví neznámý cizinec a během 24 hodin se odehraje série brutálních vražd, jejichž obětí se stane i náčelník místní policie. Nicméně ten, komu tato událost nejvíce změní dosud klidný a všední život, je pojišťovací agent Lester Nygaard, který na podivínského chlapa narazí jednoho dne v nemocniční čekárně.

Žánr: Krimi, Drama, Romantický, Thriller
Režie: Noah Hawley
Hrají a postavy: Ewan McGregor (Emmit Stussy / Ray Stussy), Carrie Coon (Gloria Burgle), Mary Elizabeth Winsteadová (Nikki Swango), Jim Gaffigan (Donny Mashman), David Thewlis (V.M. Vargas), Michael Stuhlbarg (Sy Feltz)
Scénář: Noah Hawley
Země: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 89 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko