Sledovat seriál Fargo online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Fargo online nebo sledujte rovnou celou sérii! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1545 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Seriál Fargo
  Sledovat Fargo online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Krimi, Drama, Romantický, Thriller
Režie:
Noah Hawley
Hrají a postavy:
Ewan McGregor (Emmit Stussy / Ray Stussy), Carrie Coon (Gloria Burgle), Mary Elizabeth Winsteadová (Nikki Swango), Jim Gaffigan (Donny Mashman), David Thewlis (V.M. Vargas), Michael Stuhlbarg (Sy Feltz)
Scénář:
Noah Hawley
Země:
USA
Rok výroby:
2015-2017
Popis:
Bemidji, zasněžené a spící městečko v Minnesotě, prakticky zapadákov, kde každý zná každého, se ze dne na den změní po tom, co se tam neznámo odkud objeví neznámý cizinec a během 24 hodin se odehraje série brutálních vražd, jejichž obětí se stane i náčelník místní policie. Nicméně ten, komu tato událost nejvíce změní dosud klidný a všední život, je pojišťovací agent Lester Nygaard, který na podivínského chlapa narazí jednoho dne v nemocniční čekárně.
Hodnocení:
89 %

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko