Sledovat seriál
Fargo
online

Seriál Fargo
  Trailer  k pořadu Fargo
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Fargo online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 153 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 303 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 229 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Městečko v americkém zapadákově se potýká se sérií záhadných zločinů. Místo seriózního vyšetřování ale následuje řada absurdních situací.
Seriál Fargo, inspirovaný stejnojmenným oscarovým snímkem, adaptoval spisovatel a scénárista Noah Hawley. Děj se točí kolem zbrusu nového “skutečného” zločinu a neotřelých postav. Vše je protkáno typicky černým humorem, vraždami a pověstnou “minnesotskou zdvořilostí,” díky nimž se z filmu stala nadčasová klasika..

Hrají a postavy: Charlene Lee (spolupracovnice na castingu), Allison Tolman, Billy Bob Thornton, Colin Hanks, Martin Freeman, Russell Harvard
Země: USA
Rok výroby: 2020
Hodnocení: 89 %
Vysíláno na: STV2

Seznam epizod

Série 4:
vysíláno 9.8. (8) The Nadir - sledovat
vysíláno 16.8. (9) Východ/Západ - sledovat
vysíláno 23.8. (10) Happy - sledovat
vysíláno 30.8. (11) Storia Americana - sledovat
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina