Sledovat seriál Impérium - Mafie v Atlantic City online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Impérium - Mafie v Atlantic City online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1526 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Impérium - Mafie v Atlantic City
  Trailer k pořadu Impérium - Mafie v Atlantic City   Sledovat Impérium - Mafie v Atlantic City online
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Martin Scorsese
Hrají a postavy:
Steve Buscemi (Enoch 'Nucky' Thompson), Michael Shannon (Agent Nelson Van Alden), Kelly Macdonaldová (Margaret Schroeder), Michael Pitt (James 'Jimmy' Darmody), Shea Whigham (Elias 'Eli' Thompson), Aleksa Palladinová (Angela Darmody)
Scénář:
Nelson Johnson, Meg Jackson, Steve Kornacki, Terence Winter
Země:
USA
Rok výroby:
2011-2013
Popis:
Atlantic City, 1920. Když byl alkohol postaven mimo zákon, ze zločinců se stali králové.

Na samém sklonku prohibice, v lednu 1920, zosnuje Enoch "Nucky" Thompson, přední osobnost Atlantic City, důmyslný plán, jak vydělat velké peníze pašováním alkoholu, a začíná obchodovat s Arnoldem Rothsteinem a Charlie "Lucky" Lucianem. Na Nuckyho se obrátí krásná a těhotná Margaret Schroederová, která ho prosí, aby jejímu manželovi pomohl sehnat práci. Ze zákopů první světové války se vrací Nuckyho bývalý chráněnec Jimmy Darmody a navazuje pochybné partnerství, které by mohlo mít pro něj i pro Nuckyho zničující následky. Epizoda Boardwalk Empire je pilotním dílem stejnojmenného televizního seriálu HBO v Čechách známého pod názvem Impérium - Mafie v Atlantic City.
Hodnocení:
86 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko