Seriál
Impérium - Mafie v Atlantic City

Seriál Impérium - Mafie v Atlantic City
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Atlantic City, 1920. Když byl alkohol postaven mimo zákon, ze zločinců se stali králové.
Na samém sklonku prohibice, v lednu 1920, zosnuje Enoch "Nucky" Thompson, přední osobnost Atlantic City, důmyslný plán, jak vydělat velké peníze pašováním alkoholu, a začíná obchodovat s Arnoldem Rothsteinem a Charlie "Lucky" Lucianem. Na Nuckyho se obrátí krásná a těhotná Margaret Schroederová, která ho prosí, aby jejímu manželovi pomohl sehnat práci. Ze zákopů první světové války se vrací Nuckyho bývalý chráněnec Jimmy Darmody a navazuje pochybné partnerství, které by mohlo mít pro něj i pro Nuckyho zničující následky. Epizoda Boardwalk Empire je pilotním dílem stejnojmenného televizního seriálu HBO v Čechách známého pod názvem Impérium - Mafie v Atlantic City.

Žánr: Drama, Krimi, Thriller
Režie: Martin Scorsese
Hrají a postavy: Steve Buscemi (Enoch 'Nucky' Thompson), Michael Shannon (Agent Nelson Van Alden), Kelly Macdonaldová (Margaret Schroeder), Michael Pitt (James 'Jimmy' Darmody), Shea Whigham (Elias 'Eli' Thompson), Aleksa Palladinová (Angela Darmody)
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 86 %
Vysíláno na: HBO
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina