Seriál Rodina Sopránů

Sledovat seriál
Rodina Sopránů
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Rodina. Znovu definovat.
Sopranovi si získali jak kritiky a diváky, ale I hudební ceny Emmy a Zlatý Globus. Tento seriál o mafiánskěm bosovi dnešních dnů je založen na rychlých zvratech, prudkých konfliktech a černém humoru. Sopranovi Vás dostanou a nepustí. Poprvé se setkáme s Tony Sopranem, šéfem mafie, v North Jersey ve chvíli, kdy starosti o rodinu a také rodina jsou zcela na něm. Vypořádává se s napětím v manželství, neposlušnými dětmi a jedovatou Ma (Nancy Marchand) a zároveň musí řídit svého synovce, který je posedlý stát se jeho nástupcem... A to je jen začátek Tonyho problémů. Tísněn ztrátou vědomí a záchvaty zuřivosti se obrací pro pomoc na psychiatra. Je to začátek cesty k uzdravení. A také to poslední, co by mafián udělal protože každý, kdo poruší Omertu-zákon mlčenlivosti musí zemřít.

Žánr: Krimi, Drama, Thriller
Režie: David Chase
Hrají a postavy: James Gandolfini (Tony Soprano), Lorraine Braccová (Dr. Jennifer Melfi), Edie Falcová (Carmela Soprano), Michael Imperioli (Christopher Moltisanti), Dominic Chianese (Junior Soprano), Vincent Pastore (Salvatore 'Big Pussy' Bonpensiero)
Scénář: David Chase
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 91 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko