Sledovat seriál Rodina Sopránů online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Rodina Sopránů online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1406 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Rodina Sopránů
  Sledovat Rodina Sopránů online
Žánr:
Krimi, Drama, Thriller
Režie:
David Chase
Hrají a postavy:
James Gandolfini (Tony Soprano), Lorraine Braccová (Dr. Jennifer Melfi), Edie Falcová (Carmela Soprano), Michael Imperioli (Christopher Moltisanti), Dominic Chianese (Junior Soprano), Vincent Pastore (Salvatore 'Big Pussy' Bonpensiero)
Scénář:
David Chase
Země:
USA
Rok výroby:
1999-2007
Popis:
Rodina. Znovu definovat.

Sopranovi si získali jak kritiky a diváky, ale I hudební ceny Emmy a Zlatý Globus. Tento seriál o mafiánskěm bosovi dnešních dnů je založen na rychlých zvratech, prudkých konfliktech a černém humoru. Sopranovi Vás dostanou a nepustí. Poprvé se setkáme s Tony Sopranem, šéfem mafie, v North Jersey ve chvíli, kdy starosti o rodinu a také rodina jsou zcela na něm. Vypořádává se s napětím v manželství, neposlušnými dětmi a jedovatou Ma (Nancy Marchand) a zároveň musí řídit svého synovce, který je posedlý stát se jeho nástupcem... A to je jen začátek Tonyho problémů. Tísněn ztrátou vědomí a záchvaty zuřivosti se obrací pro pomoc na psychiatra. Je to začátek cesty k uzdravení. A také to poslední, co by mafián udělal protože každý, kdo poruší Omertu-zákon mlčenlivosti musí zemřít.
Hodnocení:
91 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko