Seriál Stupeň 7: Konec světa

Sledovat seriál
Stupeň 7: Konec světa
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Nad Washingtonem se schyluje k bouři, která by mohla město srovnat se zemí.
Tornáda, hurikány, elektrické bouře a destrukce jako efekty globálního oteplování přerůstají v superbouři, která by Zemi měla zasáhnout s neuvěřitelnou silou. Profesor Ross Duffy z univerzity v Princetonu a vedoucí FEMA Judith Carrová mohou zabránit tomuto peklu, musí však mít dost odvahy, aby se vydali do samotného jádra bouře.

Žánr: Akční, Drama, Science Fiction, Thriller
Režie: Dick Lowry
Hrají a postavy: Cameron Daddo (Ross Duffy), Gina Gershonová (FEMA Director Judith Carr), Shannen Dohertyová (Faith Clavell), Randy Quaid (Tornado Tommy Dixon), Robert Wagner (Sen. Ryan Carr), Adam Rodriguez (USAF Pilot Ritter)
Scénář: Matt Dorff, Christian Ford, James LaRosa, Roger Soffer
Země: Německo, Kanada, USA
Rok výroby: 2005-2012
Hodnocení: 48 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko