Sledovat seriál Stupeň 7: Konec světa online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Stupeň 7: Konec světa online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1106 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, sci-fi, thriller Stupeň 7: Konec světa na !
  Sledovat Stupeň 7: Konec světa online
Žánr:
akční, drama, sci-fi, thriller
Režie:
Dick Lowry
Hrají a postavy:
Cameron Daddo (Ross Duffy), Gina Gershonová (FEMA Director Judith Carr), Shannen Dohertyová (Faith Clavell), Randy Quaid (Tornado Tommy Dixon), Robert Wagner (Sen. Ryan Carr), Adam Rodriguez (USAF Pilot Ritter)
Země:
Německo, Kanada, USA
Rok výroby:
2005-2012
Popis:
Nad Washingtonem se schyluje k bouři, která by mohla město srovnat se zemí.

Tornáda, hurikány, elektrické bouře a destrukce jako efekty globálního oteplování přerůstají v superbouři, která by Zemi měla zasáhnout s neuvěřitelnou silou. Profesor Ross Duffy z univerzity v Princetonu a vedoucí FEMA Judith Carrová mohou zabránit tomuto peklu, musí však mít dost odvahy, aby se vydali do samotného jádra bouře.
Hodnocení:
48 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski