Sledovat seriál Řím online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Řím
  Trailer k pořadu Řím   Sledovat 1467 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Historický, Romantický, Válečný, Dobové, Thriller
Režie:
Michael Apted
Hrají a postavy:
Ray Stevenson (Titus Pullo), Kevin McKidd (Lucius Vorenus), Polly Walkerová (Atia of the Julii), Kenneth Cranham (Pompey Magnus), Lindsay Duncanová (Servilia of the Junii), Tobias Menzies (Marcus Junius Brutus)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2005-2007
Popis:
Rok 52 před Kristem. Čtyři sta let po založení republiky je Řím nejmocnějším městem světa. Kosmopolitní metropole s miliónem obyvatel tvoří srdce obrovského impéria. Republika založená na principech sdílené moci a nelítostné individuální soutěživosti nikdy nedovolí jedinému muži získat absolutní moc. Avšak nyní se otřásají samotné základy těchto principů, podryté korupcí a nesváry. Po osmi letech válčení se dva vojáci Lucius Vorenus a Titus Pullo bezděčně ocitají ve víru událostí, které ovlivní dějiny celého Říma. Láska a zrada, vládci a otroci, muži a jejich ženy.
Hodnocení:
88 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski