Seriál Řím

Sledovat seriál
Řím
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Rok 52 před Kristem. Čtyři sta let po založení republiky je Řím nejmocnějším městem světa. Kosmopolitní metropole s miliónem obyvatel tvoří srdce obrovského impéria. Republika založená na principech sdílené moci a nelítostné individuální soutěživosti nikdy nedovolí jedinému muži získat absolutní moc. Avšak nyní se otřásají samotné základy těchto principů, podryté korupcí a nesváry. Po osmi letech válčení se dva vojáci Lucius Vorenus a Titus Pullo bezděčně ocitají ve víru událostí, které ovlivní dějiny celého Říma. Láska a zrada, vládci a otroci, muži a jejich ženy.

Žánr: Akční, Drama, Historický, Romantický, Válečný, Dobové, Thriller
Režie: John Maybury
Hrají a postavy: Ray Stevenson (Titus Pullo), Kevin McKidd (Lucius Vorenus), Polly Walkerová (Atia of the Julii), Kerry Condonová (Octavia of the Julii), Simon Woods (Gaius Octavian Caesar), Allen Leech (Marcus Vipsanius Agrippa)
Scénář: John Milius, William J. MacDonald, Bruno Heller
Země: Velká Británie, USA
Rok výroby: 2005-2007
Hodnocení: 88 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko