Seriál Hvězdná brána

Sledovat seriál
Hvězdná brána
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Hvězdná brána online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 134 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1315 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Záchrana světa v jedné epizodě.
Hvězdná brána patří k nejpopulárnějším televizním sériím a po celém světě ji sledují miliony fanoušků. Vznikla na motivy filmu Stargate (1994), jenž nás seznámil s Hvězdnou bránou, objevenou v roce 1928 v Egyptě profesorem Langfordem. Jednotlivé seriálové příběhy pak ukazují, že neexistuje jenom jedna hvězdná brána, ale tisíce - a ty je nutno prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. SG týmy navazují diplomatické styky, získávají spojence a objevují nové technologie. Také však bojují proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po důvodu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, jež chtějí bránu využívat ku vlastnímu prospěchu.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Drama, Science Fiction, Thriller
Režie: Martin Wood
Hrají a postavy: Richard Dean Anderson (Colonel Jack O'Neill), Michael Shanks (Thor), Amanda Tappingová (kapitán Samantha Carter), Christopher Judge (Teal'c), Don S. Davis (vrchní major George Hammond), Michael David Simms (Secretary of Defense Arthur Simms)
Scénář: Brad Wright, Robert C. Cooper, Jonathan Glassner
Země: USA
Rok výroby: 1999-2002
Hodnocení: 84 %

Seznam epizod

Série 4:
(13) Kletba - sledovat
(14) Hadí zášť - sledovat
(15) Řetězová reakce - sledovat
(16) Rok 2010 - sledovat
(17) Absolutní moc - sledovat
(18) Světlo - sledovat
(19) Zázračné dítě - sledovat
(20) Entita - sledovat
(21) V dvojím ohrožení - sledovat
(22) Exodus - sledovat
Série 5:
(1) Nepřátelé - sledovat
(2) Na prahu smrti - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko