Sledovat seriál Hvězdná brána online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Hvězdná brána online nebo sledujte rovnou celou sérii! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1544 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Seriál Hvězdná brána
  Trailer k pořadu Hvězdná brána   Sledovat Hvězdná brána online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Science Fiction, Thriller
Režie:
William Waring
Hrají a postavy:
Ben Browder (Lt. Colonel Cameron Mitchell), Amanda Tappingová (Lt. Col. Samantha Carter), Christopher Judge (Teal'c), Claudia Blacková (Vala Mal Doranová), Beau Bridges (generál Hank Landry), Michael Shanks (Dr. Daniel Jackson)
Scénář:
Brad Wright, Jonathan Glassner, Alex Levine, Alan McCullough
Země:
USA
Rok výroby:
1997-2007
Popis:
Záchrana světa v jedné epizodě.

Hvězdná brána patří k nejpopulárnějším televizním sériím a po celém světě ji sledují miliony fanoušků. Vznikla na motivy filmu Stargate (1994), jenž nás seznámil s Hvězdnou bránou, objevenou v roce 1928 v Egyptě profesorem Langfordem. Jednotlivé seriálové příběhy pak ukazují, že neexistuje jenom jedna hvězdná brána, ale tisíce - a ty je nutno prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. SG týmy navazují diplomatické styky, získávají spojence a objevují nové technologie. Také však bojují proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po důvodu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, jež chtějí bránu využívat ku vlastnímu prospěchu.
Hodnocení:
84 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko