Sledovat seriál
Hvězdná brána
online

Seriál Hvězdná brána
  Trailer k pořadu Hvězdná brána Trailer
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Hvězdná brána online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 131 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1 293 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Záchrana světa v jedné epizodě.
Hvězdná brána patří k nejpopulárnějším televizním sériím a po celém světě ji sledují miliony fanoušků. Vznikla na motivy filmu Stargate (1994), jenž nás seznámil s Hvězdnou bránou, objevenou v roce 1928 v Egyptě profesorem Langfordem. Jednotlivé seriálové příběhy pak ukazují, že neexistuje jenom jedna hvězdná brána, ale tisíce - a ty je nutno prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. SG týmy navazují diplomatické styky, získávají spojence a objevují nové technologie. Také však bojují proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po důvodu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, jež chtějí bránu využívat ku vlastnímu prospěchu.

Hrají a postavy: Amanda Tappingová (Teal'c), Christopher Judge, Michael Shanks, Richard Dean Anderson (vrchní major George Hammond), Don S. Davis (seržant Walter Harriman), Gary Jones (Dr. Janet Fraiser)
Země: USA
Rok výroby: 1997-2007
Hodnocení: 84 %
Vysíláno na: Prima Cool

Seznam epizod

Série 9:
(3) Počátek - sledovat
(4) Trvalé pouto - sledovat
(5) Sláva bohům na výsostech - sledovat
(6) Přesunutá základna - sledovat
(7) Návrat vysloužilého boha - sledovat
(8) Babylon - sledovat
(9) Prototyp - sledovat
(10) Čtvrtý jezdec apokalypsy 1/2 - sledovat
(11) Čtvrtý jezdec apokalypsy 2/2 - sledovat
(12) Paralelní vzpomínky - sledovat
(13) Rezonanční efekt - sledovat
(14) Síla vůle - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko