Sledovat seriál Hvězdná brána online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Hvězdná brána online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1570 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Hvězdná brána
  Trailer k pořadu Hvězdná brána   Sledovat Hvězdná brána online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Science Fiction, Thriller
Režie:
Martin Wood
Hrají a postavy:
Richard Dean Anderson (Colonel Jack O'Neill), Michael Shanks (Dr. Daniel Jackson), Amanda Tappingová (Major Samantha Carter), Christopher Judge (Teal'c), Don S. Davis (vrchní major George Hammond), Carmen Argenziano (Selmak)
Scénář:
Brad Wright, Jonathan Glassner, Robert C. Cooper, Joseph Mallozzi, Paul Mullie
Země:
USA
Rok výroby:
1997-2004
Popis:
Záchrana světa v jedné epizodě.

Hvězdná brána patří k nejpopulárnějším televizním sériím a po celém světě ji sledují miliony fanoušků. Vznikla na motivy filmu Stargate (1994), jenž nás seznámil s Hvězdnou bránou, objevenou v roce 1928 v Egyptě profesorem Langfordem. Jednotlivé seriálové příběhy pak ukazují, že neexistuje jenom jedna hvězdná brána, ale tisíce - a ty je nutno prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. SG týmy navazují diplomatické styky, získávají spojence a objevují nové technologie. Také však bojují proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po důvodu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, jež chtějí bránu využívat ku vlastnímu prospěchu.
Hodnocení:
84 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko