Sledovat seriál Lovci zločinců online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Lovci zločinců online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1048 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online akční, krimi, drama, mysteriózní, sci-fi, thriller Lovci zločinců na !
  Sledovat Lovci zločinců online
Žánr:
akční, krimi, drama, mysteriózní, sci-fi, thriller
Režie:
Greg Plageman
Hrají a postavy:
James Caviezel (John Reese), Kevin Chapman (Lionel Fusco), Amy Ackerová (Machine / Samantha Groves), Sarah Shahiová (Sameen Shaw), Michael Emerson (Harold Finch), John Doman (Senator Ross Garrison)
Země:
USA
Rok výroby:
2012-2016
Popis:
Měli jste někdy ten pocit, že Vás někdo sledoval?

Příběh bývalého agenta CIA, o kterém se myslelo, že je mrtev. Krátce poté, co se vrátí zpět do New Yorku, jej kontaktuje záhadný muž, který si říká Finch. Ten disponuje značným společenským postavením a zdá se, že ví víc, než říká. Na vzniku seriálu spolupracoval J. J. Abrams a na scénáři minimálně několika úvodních dílů se významně podílel Jonathan Nolan, jenž sepsal kompletně scénář k MEMENTU. Roli bývalého agenta ztvárnil James Caviezel (VĚZEŇ, UMUČENÍ KRISTA) a tajemného Finche si zahrál Michael Emerson (ZTRACENI, SAW: HRA O PŘEŽÍTÍ)
Hodnocení:
93 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski