Seriál Lovec zločinců

Sledovat seriál
Lovec zločinců
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Lovec zločinců online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 130 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1348 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Měli jste někdy ten pocit, že Vás někdo sledoval?
Příběh bývalého agenta CIA, o kterém se myslelo, že je mrtev. Krátce poté, co se vrátí zpět do New Yorku, jej kontaktuje záhadný muž, který si říká Finch. Ten disponuje značným společenským postavením a zdá se, že ví víc, než říká. Na vzniku seriálu spolupracoval J. J. Abrams a na scénáři minimálně několika úvodních dílů se významně podílel Jonathan Nolan, jenž sepsal kompletně scénář k MEMENTU. Roli bývalého agenta ztvárnil James Caviezel (VĚZEŇ, UMUČENÍ KRISTA) a tajemného Finche si zahrál Michael Emerson (ZTRACENI, SAW: HRA O PŘEŽÍTÍ)

Žánr: Akční, Krimi, Drama, Mysteriózní, Science Fiction, Thriller
Režie: Fred Toye
Hrají a postavy: James Caviezel (John Reese), Kevin Chapman (Lionel Fusco), Amy Ackerová (Root), Sarah Shahiová (Sameen Shaw), Michael Emerson (Harold Finch), Ryan O'Nan (Andre Cooper)
Scénář: Jonathan Nolan, Amanda Segel, Dan Dietz, Lucas O'Connor
Země: USA
Rok výroby: 2014-2016
Hodnocení: 84 %

Seznam epizod

Série 5:
(3) Ať zazní pravda - sledovat
(4) Číslo 6 741 - sledovat
(5) Hledač výstřelů - sledovat
(6) A More Perfect Union - sledovat
(7) Rozkazy z éteru - sledovat
(8) Reassortment - sledovat
(9) Sotto Voce - sledovat
(10) Den, kdy se změnil svět - sledovat
(11) Paralela - sledovat
(12) Heslo - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko