Sledovat seriál Lovci zločinců online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Seriál Lovci zločinců
  Sledovat 1545 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Krimi, Drama, Mysteriózní, Science Fiction, Thriller
Režie:
Chris Fisher
Hrají a postavy:
James Caviezel (John Reese), Kevin Chapman (Lionel Fusco), Amy Ackerová (Machine), Sarah Shahiová (Sameen Shaw), Michael Emerson (Harold Finch), John Doman (Senator Ross Garrison)
Scénář:
Jonathan Nolan, Denise Thé, Lucas O'Connor, Tony Camerino, Andy Callahan
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Měli jste někdy ten pocit, že Vás někdo sledoval?

Příběh bývalého agenta CIA, o kterém se myslelo, že je mrtev. Krátce poté, co se vrátí zpět do New Yorku, jej kontaktuje záhadný muž, který si říká Finch. Ten disponuje značným společenským postavením a zdá se, že ví víc, než říká. Na vzniku seriálu spolupracoval J. J. Abrams a na scénáři minimálně několika úvodních dílů se významně podílel Jonathan Nolan, jenž sepsal kompletně scénář k MEMENTU. Roli bývalého agenta ztvárnil James Caviezel (VĚZEŇ, UMUČENÍ KRISTA) a tajemného Finche si zahrál Michael Emerson (ZTRACENI, SAW: HRA O PŘEŽÍTÍ)
Hodnocení:
84 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko