Sledovat seriál Lovci zločinců online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Lovci zločinců online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1450 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Lovci zločinců
  Sledovat Lovci zločinců online
Žánr:
Akční, Krimi, Drama, Mysteriózní, Science Fiction, Thriller
Režie:
Stephen Surjik
Hrají a postavy:
James Caviezel (John Reese), Taraji P. Hensonová (detektiv Joss Carter), Kevin Chapman (detektiv Lionel Fusco), Michael Emerson (Harold Finch), Jessica Collins (Abby Monroe), Robert John Burke (Officer Patrick Simmons)
Země:
USA
Rok výroby:
2012-2015
Popis:
Měli jste někdy ten pocit, že Vás někdo sledoval?

Příběh bývalého agenta CIA, o kterém se myslelo, že je mrtev. Krátce poté, co se vrátí zpět do New Yorku, jej kontaktuje záhadný muž, který si říká Finch. Ten disponuje značným společenským postavením a zdá se, že ví víc, než říká. Na vzniku seriálu spolupracoval J. J. Abrams a na scénáři minimálně několika úvodních dílů se významně podílel Jonathan Nolan, jenž sepsal kompletně scénář k MEMENTU. Roli bývalého agenta ztvárnil James Caviezel (VĚZEŇ, UMUČENÍ KRISTA) a tajemného Finche si zahrál Michael Emerson (ZTRACENI, SAW: HRA O PŘEŽÍTÍ)
Hodnocení:
84 %
Sledujte na:
Nova Action Nova Action Archív a všechna videa pořadů televize Nova Action online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko