Sledovat seriál
Lovec zločinců
online

Seriál Lovec zločinců
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Lovec zločinců online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 131 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1 291 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Měli jste někdy ten pocit, že Vás někdo sledoval?
Příběh bývalého agenta CIA, o kterém se myslelo, že je mrtev. Krátce poté, co se vrátí zpět do New Yorku, jej kontaktuje záhadný muž, který si říká Finch. Ten disponuje značným společenským postavením a zdá se, že ví víc, než říká. Na vzniku seriálu spolupracoval J. J. Abrams a na scénáři minimálně několika úvodních dílů se významně podílel Jonathan Nolan, jenž sepsal kompletně scénář k MEMENTU. Roli bývalého agenta ztvárnil James Caviezel (VĚZEŇ, UMUČENÍ KRISTA) a tajemného Finche si zahrál Michael Emerson (ZTRACENI, SAW: HRA O PŘEŽÍTÍ)

Hrají a postavy: James Caviezel (John Reese), Kevin Chapman (Lionel Fusco), Michael Emerson (Harold Finch), Amy Ackerová (Root), Taraji P. Hensonová (Joss Carter), Sarah Shahiová (Sameen Shaw)
Země: USA
Rok výroby: 2011-2012
Hodnocení: 85 %
Vysíláno na: Nova Gold

Seznam epizod

(13) Důstojný protivník - sledovat
(14) Vlk samotář a mládě - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko